Reklama internete. Užknisa

zudykreklama 2006-12-04 23:52:18 

Tikiuosi, supranti, kad tokių fanatikų kaip tu yra totali mažuma. Jau aš geriau žiūrėsiu į spalvotai gražų puslapį su reklamom, nei į tekstą ir daug "BLOCKED CONTENT". Be to, jei reklamas blokuoji, neturi teisės kalbėti apie geras anei blogas reklamas, nes tu jų nematai ir nežinai kur gera, kur bloga reklama (logiška). Be to, pats pripažįsti, kad gerą ir įdomią reklamą įdomu žiūrėt ir spaust netgi tau. Reklama baneriais nesibaigia. Ypač internete atsiranda daugybė naujų reklamos galimybių. Ir vienintelis dalykas, kuris keisis tai reklama nuo įkyrėjimo eis prie patogaus turinio, įtraukimo į žaidimą, vertės suteikimo vartotojui ir pan. Sėkmės

Na man irgi ne prie širdies daugelis reklamų, todėl lankomiausi puslapiai pas mane rodomi be reklamų. Aišku ir be BLOCKED CONTENT. Tiesiog gražūs puslapiai be reklamų dėka AdBlockPlus :)

Reklamos internete efektyvios (jei taip nebūtų, galbūt ir jų pačių nebūtų?). Pats retkarčiais iš smalsumo paspaudžiu ant naują produktą pristatančios reklamos. Dar maloniau, kai pamatai reklamą konkrečiu, tave dominančiu atveju (pvz. ruošdamasis pirkti laptopą, pamatai nuolaidą :-) ). Kodėl tai turėtų būti blogai? Na o kalbant apie puslapio dizainą, kaikurie dizainai atrodo tiesiog tragiškai su užblokuotom reklamom, tad nematau reikalo jų blokuot.

tavo apibendrinimas, kaip cia pasakius svelniau, mazu maziausiai keistas. tu bent matei skaicius, kaip auga reklamos pardavimai internete (Lietuvoje ir uzsienyje)?

Juokingi Paveiksliukai 2010-07-15 23:50:23 

as jau ju nebematau savo ekrane ;D

Respect kūrejau visa tiesa malačy.

Išjungi javascriptą ir tinklapiai pasidaro gražutėliai.

Adblock - paprasta ir patogu :)

Brukštelk žinutę