Skundas... Sveikatos reforma...

Paprastai aš nelinkęs skustis savo gyvenimu, bet kartais reikia. Profilaktiškai. Taigi, šiandien apturėjau garbę apsilankyti poliklinikoje. Norėjau pasitikrinti akis. Kaip žinia tai padaryti nėra taip lengva. Prieš tai dar reikia nueiti pas šeimos gydytoją ir gauti siuntimą. Vasarą, aišku, visi gydytojai atostogauja, gerai, kad bent jau seselės štampovkių pasiruošę. Tik pavardę įrašo ir valio. Bet šitą reikėjo atlikti ankščiau, o aš norėjau pasidalinti savo šiandienos nuotykiais.

Taigi, pirmiausia reikėjo atsikelti velniškai anksti, kad iki 7:15 nusigauti į polikliniką. Man pasisekė atėjus į stotelę įšokau į troleibusą ir greitai nubildėjau link tikslo.

Laikas: 7:10. Vieta: prie poliklinikos durų. Poliklinika užrakinta, tačiau prie durų prisigrudę daugybę žmonių. Kiek iš jų ne pensininkai galėtų skaičiuoti, net berankis, ant rankų pirštų. Jeigu ne vienas visai mažas vaikutis su mamyte, tai bučiau pasijautęs jauniausiu.

Laikas: 7:15 Vieta: prie poliklinikos durų. Ateina apsauginis ir atrakina poliklinikos duris. Bobutės tuoj pat susistumdo ir apsirėkauja, kuri turėtų įeiti pirma. Aš aišku, galėčiau ten visas prastumti ir pats įeiti, bet aš jaučiuosi labai sveikas ir man būtų labai nemalonu jeigu senutėms tektų aplankyti daugiau gydytojų, ryšium su mano prasiveržimu, nei kad jos troško iš pradžių.

Laikas: 7:16 Vieta: eilė registratūroje. Pagaliau visi suėjo į vidų ir nuskubėjo prie dviejų registratūros langelių. Kadangi aš nesimušiau su bobutėmis, tai stoviu eilėje paskutinis.

Laikas: 7:25 Vieta: eilė registratūroje. Likus dviems žmonėms priešais mane iki langelio seselė pareiškia, kad talonėlių pas JOKIĄ akių gydytoja nėra ateikit rytoj. Taip aš ir nesupratau, žmonių juk ne tiek jau daug buvo, na gal daugiau nei 20, bet negi jie visi registravosi pas akių gydytojas? Paaiškinkit man kur dingsta tie talonėliai, jeigu galima užsiregistruoti tik tą pačią diena, o prisiskambinti telefonu be šansų?

Mano pasiūlymas: kodėl nebūtų galima registruotis kitai diena normaliu laiku kai išsimiegi, 14, 16 arba kai visi ateina po darbo 18 valandą? O tai dabar atsikėliau anksti ir veltui....

Na, o nuotykio pabaigimui, kitaip sakant desertui, dar gavau grįžti su tokia seniena... Vilniečiai turbūt manęs nesupras, nes pas juos antikvariniai troleibusai turbūt jau gerą dešimtmetį nevažinėja. Kai pamačiau stotelėje koks troleibusas atvažiuoja nesusivaldžiau, nenusijuokęs garsiai.

Žodžiu, anksti kėlęs apturėsi daugiau nuotykių.

Brukštelk žinutę