Startup Weekend įspūdžiai

Keletas detalių dėl politinių anekdotų MS.lt pristatyme. Man jie irgi nebuvo juokingi, bet kartais pasitikėjimas komanda ir jos nuomonės gerbimas yra būtini, net jei dėl to tenka rizikuoti sufail'inti. Už populizmo perteklių prezentacijoje visgi atsakomybę prisiimu asmeniškai, nes nujaučiau, kad ankedotai nepavyks. Tai buvo ir gera pamoka.

Aišku, dėl kitų žmonių nesėkmių kaifuoti gali turbūt ne patys maloniausi žmonės, tai arrivederci.

Ignai, nemanau, kad žmonės mėgaujasi kitų žmonių nesėkmėmis (nors gal yra ir tokių). Žmonės dievina būti teisūs, kad po to galėtų rėžti į akis: "Sakiau, kad taip bus!"

Pasitikėjimas komanda yra būtinas, bet sugebėjimas parodyti žmogui, kad yra priežastys, kodėl jo niekas nekviečia į Humoro klubą ir tuo pačiu jo neįžeisti, va čia tai tikro lyderio savybė.

NePosas, ačiū už kritiką, o dabar aš pasakysiu kodėl automatinio pildymo nebuvo. Tos demo tikslas buvo parodyti, kaip greitai tas procesas veikia iš tikrųjų. Žiūrint į tweet'us po pristatymo, tas tikslas buvo pasiektas, todėl kitą kartą daryčiau tą patį. Užsakovo rekvizitus buvo galima automatiškai pildyti, bet tiesiog nebuvau spėjęs tos detalės iki veikimo privesti, šiaip ar taip, 48 val yra tik 48 val... :)

Buvau pirmą dieną, galvojau savaitgalį padirbėsiu, bet taip ir neradau tokios idėjos, kuri užkabliuotų ir priverstų dar dvi dienas važinėti iš Vilniaus į Kauną ir paaukoti savaitgalį. Sutinku su NePo, kad idėjų atžvilgiu tikėjausi daug aukštesnio lygio.

Skaitau puslapį, kur komandų aprašymai, tai hmm...

* * *

ManoSeimas.lt – No. 1 civil participation platform. Do a test and find out which Parliament members best represent your views on the hottest issues – WINNER

Šitas testas prieš 4 metus, prieš rinkimus, buvo jau. O gal čia tie patys? Tiesa, buvo tik testai, kur save lygini su ryškiausiais partijų vedliais, bet nebuvo "hottest issues".

* * *

Education Center – online platform where both students and tutors meet each other to teach and learn.

Pilnas internetas yra "nuotolinio mokymosi" centrų, kur čia jūs matote NAUJĄ idėją?

* * *

Living quality - website combines information about the quality of homes in Lithuania which are provided on the map in specific coordinates.

Namų kokybės duomenų bazę turbūt kažkiek nusižiūrėjote nuo mano kurto puslapio? http://www.paveldas.vilnius.lt/search.php

* * *

Meal Logistics – meal ordering system for web. Orders are being created for 5 days in advance. More easy way to adjust eating habbits and get healthier.

Šitos idėjos autoriai turbūt niekada gyvenime nesilankė populiarių picerijų ir kitų maitinimo įstaigų puslapiuose, kaip pvz.: http://www.ciopciop.lt/vakarienes-i-namus

Yra nemokamas PowerPoint Viewer įrankis, galima iš MS parsisiųsti ir žiūrėti prezentacijas tvarkingai.

Exuss, kadangi viską mačiau iš vidaus pabandysiu apginti idėjų garbę.

manoseimas buvo prieš keturis metus, ir greičiausiai po keturių metų vėl bus. Esmė, ta kad jie ruošia naujus testus. Po ketverių metų greičiausiai vėl reikės naujų. That is it.

Education Center, šita komentuoti sunkiausia... Žodžiu, kai tau reikia korepetitoriaus, tu gali jį susirasti online ir jis tau paaiškins matematika per video chatą. Tai kaip ir nėra nuotolinio mokymosi centras, bet nuotolinių korepetitorių centras.

Living quality - tai NT skelbimų portalas perkeltas ant žemėlapio. panašiai kaip maps.lt matai autobusų stoteles, čia matai NT skelbimus su fotkemis ir t.t.

Meal Logistics - esmė 5 dienos. Maisto tiekėjai žino kad turės savaitę į priekį užsakymų ir kiek jų turės. Klientai užsisakydami į priekį gauna nuolaidą, tipo pigiau nei valgyti kavinėje.

ačiū už geras pastabas, nebuvau šiemet SWL, bet daugumai tavo pastabų ir pasiūlymų pritariu, žinau, kad rengėjams labai trūko laiko, renginys buvo paskelbtas tik likus kelioms savaitėms iki pradžios ir pan.

NePo, teisybė. Tos savybės man trūksta (:

Excuss, tu kalbi apie ManoBalsas.lt. Taip, su jo kūrėjais irgi bendraujame, bet iššūkis bus teisingai pozicionuoti testus, kad žmonės suprastų - ManoBalsas.lt testas paremtas politikų pažadais, taigi rodo tai, ką mes norėtume matyti, tačiau yra geresnis tuo, kad dalyvauti gali visi kandidatai į Seimą. ManoSeimas.lt testas bus paremtas Seimo narių balsavimais per keturis praėjusius metus, todėl bus paremtas faktais ir "arčiau realybės", tačiau galės būti vertinami tik 141 Seimo nariai.

Taip, 2008 metų testas dabar niekam nebereikalingas, reikia 2012 metų. Todėl ir atnaujiname (:

Na va, trumpuose idėjų aprašymuose visiškai nieko nėra apie idėjos esmę, tas pats, pristatyti NAUJĄ transporto priemonę, kuri bus sensacija tokiais žodžiais "keturi ratai su uždara patalpa, kurioje sėdės žmonės, keliaujant bus galima klausytis muzikos arba žiūrėti pro langą", o tik smulkmenose papasakojama, jog visas sensancingumas yra tame, kad muzika bus transliuojama ne radijo bangomis, o per G4 ryšį.

1 |

Brukštelk žinutę