Su naujais metais! Su 2008!!

Ar valgytumėte metų senumo maisto produktus? Visiškai rimtas klausimas vertas pasvarstymo. Taigis... O ką daryti, kai valgyt norisi? Nėra iš ko rinktis.

Su naujais metais visus! Su 2008!

Žodžiu, atsikėliau, į veidrodį nežiūrėjau, baisoka. Atėjau į virtuvę atsidariau šaldytuvą ir kaip jūs manote? O ten visi maisto produktai pirkti 2007 metais! Metų senumo, bet kai valgyti norisi, nesvarbu... Kita vertus reiktų pasvarstyti gal ne taip ir norisi?

Kažkaip galvą skauda, bet mes visi puikiai žinom, kad dėl to kaltas pirmadienis. O kas gi daugiau? Tikrai jau ne naujų metų šventimas. Jeigu jau užsiminiau tai galėčiau papasakoti kaip juos sutikau. Va, susėdom prie stalo ir pasitarę su vyrais nusprendėme, jog moterys pačios kaltos, kad tiek daug daržovių sugadino, todėl mišrainę, turės dabar suvalgyti pačios, o vyrai iš karto pereis prie stipresnio. Po to... Nieko neatsimenu.

Kai atsikėliau labiausiai mane nustebino kalendorius – jis atkakliai tvirtino, jog šiandien sausio septinta. Aš niekaip negaliu suprasti kas, kodėl ir kada naujuosius metus perkėlė į sausio septintą dieną. Galbūt tai nedidėlė problema, išsiaiškinsiu darbe.

Darbe irgi pirmadienis. Kai kurie kolegos, priešingai nei aš prieš išeidami į darbą išdrįso pasižiūrėti į veidrodį ir todėl dabar sėdi stipriai prispaudę savo snukutį prie klaviatūros, kad tik niekas nepamatytų.

Man patinka darbas ofise, nes čia labai patogios ir minkštos kėddddd......

Kažkur dingo dvi valandos. Triukšmingai atsibeldęs į ofisą klientas pažadino mane. Ta prasme pažadino mane iš darbo.

Klientas įsitaisęs patogiai ant sofkutės pradėjo laukti projektų vadovo, bet labai greitai paaiškėjo, kad ir jam šiandien pirmadienis. Užmigo nesulaukęs. Mes nusprendėm būti etiški ir jo nežadinti, bet šią paslaugą, be abejonės įtrauksime sąskaitą.

Pagaliau pietus, visas kolektyvas draugiškai traukia į artimiausia kavinukę.

Kavinėje prie mūsų iš karto priskrenda padavėja, nuo jos taip neša skrydžiui sunaudotais degalais, kad pachmėlo nebesinori.

Labai gerai, kad kavinėje veikia televizorius, ir galim laukti ne nuobodžiaudami. Besiruošdamas šventėms aš ryškiai būsiu kažką pražiopsojęs, nes paaiškėjo, kad seimas uždraudė alaus reklamą televizijoje, televizija ant pykčio atsisakė seimunams rodyti kašį. Aišku be tokio apsižodžiavimo atsirado ir rimtų pakeitimų programoje. Kadangi beveik kiekviename filme neapseinama be baro scenos, tai televizijoms teko atsisakyti visų holivodo filmų, juos pakeitė „kelias į žvaigždes 4“, „kelias į žvaigždes 5“, „kelias į žvaigždes 6“, „kelias į žvaigždes 7“ visas šias laidas rodis vieną po kitos, kad žiūrovams jos per daug neatsibostų programą paįvairins viena meksikietiška muilo opera „Neturtėlė Mariana“. Abi filme esančias baro scenas televizija per filmavo su lietuviais aktoriais ir vietoj alaus jie geria kefyrą. Ar gi nešauni ta lietuviška televizija?

Po pietų grįžus į ofisą atsirado noras paskaityti Delfi, tai geras ženklas, reiškia, jog mes pradedame įsivažiuoti į darbo ritmą. Tiesa tokiu tempu dirbti be trečiadienio greičiausiai nepradėsim, bet kaip sakoma darbas ne vilkas į mišką nepabėgs. O jeigu ir pabėgs tai pats kaltas.

Ir vis dėl to gaila, kad darbas ne vilkas. Na gerai, gali būti ir koks nors kitos padaras, kad tik kojas turėtų... O tai dabar tupi ant stalo kampo įsitaisęs tyliai ir savo akutėmis žvairuoja į mane, neleidžia ramiai delfio skaityti. Turėtų kojas, imtų, pereitų pas kolegą, bet ne sėdi ant mano stalo ir dar, kad aš blogiau jausčiausi, tyli. Principingas padaras.

Mano nervai neišlaikė, pakėliau popierius ir perskaičiau pavadinimą. Na jau vieną etapą darbe atlikom, tai vadinasi pirmoji pažintis su projektų. Padėjau popieriaus lapą atgal. Dabar galiu sulošti counterį ir eisiu namo.

Eidamas namo pastebėjau, labai keistą dalyką: daugelis durų kreida iš margintos užrašu „K+M+B“. Sektantai visi kažkokie pasidarė, kokia prasmė puošti savo duris beprasmėmis raidėmis, vat jeigu būtų „A+P+M“, tuomet suprasčiau Apache, PHP, MySQL...

Jūs pagalvokit žmonės, ką darot. Jūs pagalvosit ane?

Brukštelk žinutę