Tai negėrei? O reikėjo.

Vienas įžymus žmogus man (nors gal labiau tiktų sakyti platesniai auditorijai negu vienam asmeniui) pasakojo kaip buvo nuvykęs kažkur prie JAV vakarų pakrantės, rodos. Tikslas buvo panašus į kiekvienam direktoriui pagyventi susipažinti su kita šalimi. Nuvykęs į tą šalį jis pabaigoje viešnagės pastebėjo vieną dalyką: žmogus atnešė didelį į šampano panašų butelį ir visi gėrė jame buvusį skystį. O taip jau buvo, kad tie žmonės tikėjo ne į katalikybę, o į kitą religiją, kuri labai griežtai draudė gerti alkoholį. Jis ir buvo vienintelis žmogus, kuris suprato, jog tada gėrė šampaną. Pasirodo nė vienas iš tos religijos žmonių nežinojo nieko apie alkoholio skonį ir labai nusistebėjo sužinoję, jog geria šampaną. (:

Manau niekas negeria todėl, kad skanu. Tai tas pat, kaip rūkymas - niekas nerūko, nes skanu. Manau tai yra tiesiog priklausomybė, gal kaip narkotinė... Aš taip pat beveik negeriu - tų kelių likerio gurkšnelių per šventes gėrimu nepavadinčiau. O daugiau nenoriu... Ir niekada tiesiog nenorėjau. Tik paauglystėj dėl bandymo malonumo kelis kart prigėręs buvau - ir... tiesiog nepatiko. Ir niekas daugiau neberagina, be to, visada stengiuosi būti “už vairo“, - taigi ir priežastis negerti yra :)

Aurelijus Valeiša 2008-04-30 22:03:21 

Panašu, kad tu NEGERI iš principo, nes kiti geria :) Aš už tokį principą. Bet nereikia pulti į kraštutinimus. "Mačiau kaip atrodo žmogus po litro degtinės iš ryto." Lygiai taip pat, kaip vitaminai ar kiti "sveiki" dalykai padauginti nesuteikia sveikatos, lygiai taip ir alkoholis.. Tačiau alkoholis yra naudingas, tik viską reikia vartoti su saiku. Beje, skanu/neskanu yra pasiaiškinimas :) Lygiai, taip kaip valgai ledus dėl skanumo, taip gali gerti alų/brendį dėl skanumo and so on :)

gerdamas alkoholi nebūtinai nuodiji savo organizmą - besaikis alkoholio vartojimas tikrai gali užnuodyti. aš irgi susidariau nuomonę, kad negeri iš principo - o gal vertėtų, nes, nors asmeniškai nepažįstu, bet susidariau įspūdį, kad esat gan piktas žmogus

nieks nesako, kad reikia gerti kibirais, bet kartais suvilgyti gomuri galima :)

Aurelijus Valeiša 2008-05-01 12:58:41 

[b]neziniukas,[/b] čia tas pats kas pasakyt: niekas nevalgo ledų, kad skanu. Tai priklausomybė ledams. Kaip negerentys žmonės gali šnekėti apie skonį ? :) Lygiai tas pats su rūkymu. Vieniems neskanu, kitiems skanu, tretiems priklausomybė. Bet koks valgomas dalykas turi tris vartojimo būdus - skanavimas, priklausomybė ir nevartojimas :)

Belieka pritarti tiems, kas sako, jog gerti gali būti skanu. Tarkime, taurė raudonojo vyno is Shiraz rūšies vynuogių. Tiesiog neapsakomai skanu. Arba baltas alus. Skanu. Pavyzdžiui, degtinė absoliučiai neskanu, ir jos negeriu nei dėl kompanijos, nei kad atsipalaiduočiau. Apskritai geriu todėl, kad skanu, o ne kad jausčiau kažkokią priklausomybę. Beje, visada gerbiu tuos, kurie negeria. Ir nemėgstu tų, kurie bruka alkoholį per prievartą. Gi kiekvienas renkasi, kas jam geriau.. :T

Aš jau daugiau nei metus - nei lašo alkoholio. Ir jokių "nu tik simboliškai" šampano taurių, nei per vestuves, nei per Naujus metus. Apskritai žiauriai negaliu pakęst girtų žmonių, ir man atrodo, kad sakydami, jog geria dėl linksmumo parodo savo asmenybės ribotumą, nes blaivia galva negali pasilinksminti. O tų pasiteisinimų tai begales gali prisigalvot - geriu vaistus, nėščia, užsikodavus, jau bajeriais paskui tampa - kaip ta Jovita tiek laiko nepagimdo... Kai rimtai klausia, kodėl, atsakau, jog nesuprantu, kodėl turiu teisintis? Juk aš jų nekamantinėju kas kartą, kodėl jie geria...

Labai teisingos mintys.Man, kaip negeriančiai, labai keista klausyti, kaip žmonės kiša savo gėrimą kaip normalų ir skatintiną dalyką, bet nesugeba tolerantiškai išklausyti negeriančių argumentų.

nattytte - Lina 2008-05-06 13:03:43 

„Kaip negerentys žmonės gali šnekėti apie skonį ? :)“ Hey hey hey! :)))))) Ir kokio velnio 9 iš 10 geriančiųjų įsivaizduoja, kad negeriantieji alkoholio iš vis gyvenime ragavę nėra?! What a?.. :D nu gi negeriu.. bet tai nereiškia, kad bendro išprusimo sumetimais nesu ragavus ten šampano, alaus, degtinės, vyno, poros rūšių sidro.. Atsimenu, kaip kažkada dar mokykloj su tėvais SPECIALIAI nusipirkom vieną buteliuką vyšnių sidro, visi paragavom, pagūžčiojom pečiais ir likusį turinį tiesiog išpylėm.. Nesužavėjo :P Šiaip jei ką, tai aš žiauriai nekenčiu šaltibarščių ir spirgučių :P kažkas klaikaus.. Irgi manot, kad dėl to jog nesu ragavus? Gal tipo man šaltibarščiai nepatinka dėl keistai rūžavos spalvos? mhmm.. nu gerai, galvokit taip jei jums patogiau.. :)))) Vistiek susitikę kokiam tūse tikriausiai nė nepatikėsit, kad aš visiškai blaiva :D Daug kas nė nepatiki, kad negeriu :P daug kam atrodo, kad be alkoholio pagalbos žmogus negali linksmintis, atsipalaiduot, durniuot, dainuot.. o jeigu gali, tai gal koks nenormalus :))) Gaila man jų :( nežino ką praranda ;))

1 | 2 |