Taikos amžius

"Šiuo metu viena iš didžiausių turtų vietų yra Silicio slėnis. Jeigu kas nors pabandytų jį užkariauti, visi žmonės tiesiog pasitrauktų, persikeltų į kitą vietą ir užkariautojui liktų tik bevertė žemė."

Užkariavimo atveju yra ne traukiamasi, o GINAMASI. Tai reiškia, išjungs visus kompus ir išdalins visiems po šautuvą ir marš į apkasus. Jeigu vyksta karas tavo šalyje, visiems rūpi, ką moki daryti rankomis - gaminti valgyti, tvarstyti žaizdas, auginti daržoves, siūti drabužius ir t.t. Visiškai niekam nerūpės jokie nauji apps'ai padedantys rasti nuolaidą prekybos centre ar naujas smagus burbuliukų žaidimas, nes karo zonoje nėra interneto, blokuojamos visos komunikacijos ir elektra. Ir kariaujama ne vien dėl žemės, o dėl politinės įtakos. Pvz., Japonija su Kinija iki šiol pešasi dėl kelių nedidelių negyvenamų salų. Jos bevertės, tiesiog tai principo reikalas.

Nepamirškime ir trečiojo pasaulio šalių, kurios dabar reiškiasi kaip terorizmas, tačiau terorizmas gali peraugti ir į karą... karų yra kilę ir dėl menkesnių priežasčių. O čia užtenka tamsuoliams pasakyti, kad anie geriau gyvena nei tu ir Dievas tave apdovanos, jei tu užgrobsi anuos ir viskas, štai tau paskatinimas sukelti karą. O blogai gyvenantčių pasaulyje tik daugėja. O jei dar vadai fanatikai, kurie sukuria fanatikų tautą nebijančią mirti (užuomina apie Šiaurės Korėją), dar vėliau prasideda slapti interesai (karą remia kas nors iš šalies), žodžiu, niekada nesakyk niekada

Į temą:

http://www.delfi.lt/news/daily/europietis/britu-eksperto-planas-kaip-isgelbeti-pasauli-nuo-griuties.d?id=73915032

Brukštelk žinutę