Trys!!! Metai internete!!!

Taip, jau trys metai… Tiesa, gimtadienis ne šiandien. Jis buvo 11-05, tiesiog užsivertęs visokiais darbeliais net nepastebėjau, kaip ta diena praėjo... 

Kaip jaustis, kai pamiršti savo geriausio draugo gimtadieni? Ir nepasveikini jo...

Nors gal aš per daug sureikšminu, tai tik tinklapis. Jis nemoka kalbėti, bet pasako tiek daug žodžių...

Kalbant apskritai, kas yra gimtadienis? Ar tai džiaugsmas? Draugams – taip. Jie yra pakviečiami į šventę, gauna nemokamai maisto ir gėrimų (dažniausiai). O pačiam jubiliatui? Organizacinis košmaras ir dar prisidėjusi metų našta... Argi verta džiaugtis? Gal geriau švęsti vardadienį, net jeigu jis būna du kartus per metus? 

Grįžkime prie mano tinklapio. Prieš metus aš nežinojau, ko noriu iš šio puslapio... Aš vis dar nežinau. Negi niekas nepasikeitė? Prieš rašydamas gimtadieninį įrašą panaršiau po archyvus perverčiau visus 13 puslapių parašytų per metus... Žinot ankščiau aš rašydavau geriau ir gaudavau daugiau komentarų... Žinau, kad niekuomet nerašysiu taip kaip ankščiau... Nors galbūt kai kurios mintys vis dar yra tokios pačios, kaip prieš metus, ar prieš du... Upėje vanduo niekuomet nestovi. O ten kur jis stovi, pradeda rūgti ir ta vieta virsta pelke... 

Užmečiau akį į statistiką. Kaip manote kas daugiausiai lankytojų atvedė pas mane per metus laiko? Aš pats. O tiksliau mano trys projektai: Keturkampis Apskritimas Pixel.lt Juodas Galvosūkis. Ir Justinas. Būtų įdomu sužinoti, o kaip jūs radote mane? Galbūt ne visi gali atsakyti į šį klausimą, aš pastebėjau, kad keičiasi mano tinklapio skaitytojai. Tiesa, tokius pastebėjimus galiu daryti, tik žvelgdamas į visus praėjusių metų įrašus. O galbūt senieji skaitytojai niekur nedingsta, tiesiog nebekomentuoja? 

Kadangi pakeičiau ne tik dizainą, bet ir visą sistemą, tai daugiau jokios statistikos pateikti negaliu... Apskritai statistikai pateikti skirti kratiniai, kas primena, kad jau senokai bendravau su jumis mano skaitytojai ir neatsakiau į visą tuntą jūsų komentarų... Reiktų tai padaryti artimiausiu metu.  

Pakalbėkim apie ateitį? Hm... O gal pakalbėsim, kai jinai ateis? Jinai ateis, o kur jai dėtis?

Trys metai, tai daug ar mažai? O trys metai internete, tai daug ar mažai?

Praėjusiais metais rašiau, kad norėčiau sudėti šio tinklapio įrašus ir išleisti popierinę knygą. Ši svajonė vis dar liko svajone. Aš peržiūrėjau visus įrašus, o geriausius sudėjau į internetinę knygą (PDF ~1MB). Atrodo popierinę knygą atidėsim dar porai metų.  

Tie tiek šventinių pastabų.

Brukštelk žinutę