Du!! metai internete.

Taigi šiandien du metai... lygiai du metai kai atsirado šitas puslapis. Dėkui visiems, kurie skaitė ir vis dar skaito.

Perskaičiau visus įrašus parašytus per tą laiką. Malonu prisiminti, kaip gerai rašiau. Perskaičiau komentarus: malonu perskaityti pagyrimus, linksma pasijuokti iš kritikos. Pastebėjau, kad per tą laiką pasikeitė daugelis šitą puslapį komentuojančių žmonių. Vieni kažkur dingo, jų vietą užėmė kiti... Galbūt mano skaitytojų publika taip stipriai nepasikeitė, gal tiesiog žmonės neberašo komentarų, nežinau gal... O gal pasikeitė ir visa skaitytojų publika?

Gimtadienis gera proga apmąstyti ką pasiekei ir galvoti ko nori iš ateities. Paskutinis mano įrašas sulaukė didžiulės kritikos bangos...

Iš tiesų aš kol kas nežinau ko noriu iš ateis, negaliu pasakyti kas bus taip pat, o kas keisis. Jeigu turite pageidavimų palikite komentarą. Kol kas galite mane pamušinėti kaip kamuolį, bet kai pagausiu kryptį, reikės jums mane vytis.

Taip pat norėčiau padėkoti vienam žmogui, turbūt pačiam kalčiausiam dėl to kad puslapis ne tik atsirado, būtent tuo metu, bet vis dar yra. Ir taip, tas žmogus yra – Asterisk.

Laikydamasis geriausių tradicijų iš leidžiu jau antrą, deja, kol kas tik internetinę knygą (~700kb PDF). Joje sudėta daugelis (tačiau ne visi) mano rašinių parašytų per tuos nuostabius dvejus metus. Tikėkimės, jog trečiais metais galėsi jums pristatyti ir popierinę knygą.

Ačiū, kad buvote kartu.

Brukštelk žinutę