Man vieneri!!!

Skaitytojas kazhkas klausia, koks man skirtumas populiarus aš ar ne? Dabar galiu atsakyti, artėjant jubiliejui pradedi mąstyti, ką gero nuveikei per metus. Galbūt kažko ko norėjau nepadariau? Galbūt kažką padariau ne taip? Dviprasmis jausmas, čia džiaugtis ar verkti? Ar čia įgijai dar vienus metus patirties, ar tiesiog pasenai?

2005-11-05 aš parašiau pirmąjį pranešimą: O štai ir aš! ir mano gyvenimas internete įsisuko.

Vieneri metai čia daug ar mažai? Kaip pagalvoji, kad Google tik 8, o be jos mes jau negalim įsivaizduoti savo gyvenimo...

Ką doro aš nuveikiau per metus laiko? Nežinau, pagalvokim, pabandykim prisiminti.

Iš pradžių aš bandžiau piešti įvairiomis progomis linksmus veikėjus. (IE vartotojai jų niekada nematė)

 

– pagrindinis veikėjas niekuomet jūsų nepaliekantis.

 

– kai už lango pasidarė šalta.

 

– žiemos olimpiados proga.

 

– Valentino diena.

 

– nepriklausomybės diena.

 

– užgavienės, blynų, persirengėlių ir persivalgymo diena.

 

– Velykos.

 

– Žemės diena.

 

Tai buvo graži idėja, sukurti kiekvienai šventei, po vis kitokį, bet aš vėliau aptingau, nes tai darbas reikalaujantis daug laiko ir kruopštumo.

Geriausi rašiniai per metus turbūt buvo:

10 patarimų sėkmei pakinkyti

O kokia naršyklė esi tu?

Apie programavimo kalbas

Metų nusivylimas:

Ponas Blogas ar Blogas Ponas?

Smegenų pančiai - progreso stabdis

Iš viso per metus parašiau net 180 straipsnių iš jų 76 istorijos, 63 kritikos ir 37 kratiniai. Sukritikavau 18 filmų ir 27 knygas, iš kurių net 17 yra fantastinės išleistos Eridano.

Į puslapį įdėjau 152 mintis.

Iš viso gavau 224 komentarus ir tai yra 1,24 komentaro vienam pranešimui. Pirmąjį komentarą parašė HEADSHOT 2005-11-24. Dėkoju žmonėmis, kurie nuo pat pradžių iki šiol buvo su manimi. zxcv 2005-12-08, asterisk 2005-12-30, dado1945 2006-01-21, ew 2006-01-23, Pawka 2006-01-26, menesis 2006-02-03 Dėkoju, visiems kurių nepaminėjau, kurie prisijungė vėliau.

Dėl to, kad netgi kelis kartus teko kraustytis iš vieno serverio į kitą negaliu peržiūrėti visos statistinės informacijos, bet iš to ką turiu pabandysiu išrinkti kokie įdomiausiai, ar populiariausi raktiniai žodžiai atvedę į mano puslapį: „NEMOKAMI XXX ZAIDIMAI“, „nemokami zaidimai vaikams“ – nei žaidimų, nei x niekada nebuvo mano puslapyje, gal ateityje reiktų pasitaisyti? „MAN tinklas“ – kiek suprantu kažkas mane palaikė sunkvežimiu. „nemokami avatarai“, „filmai nemokamai parsisiusti“ „stars wars nemokami“ – hm, aš tikrai nieko nedalinu nemokamai, tik informaciją, savo ir svetimas mintis. „sms zinutes atsiprasau“ – pasirodo, kažkas mano, jog sms žinutės pilnai užtenka norint atsiprašyti. „RADIJAS LIETUVOJE ISTORIJOS PUSLAPIAI“ – em... gal kas galėtų šitą pakomentuoti už mane? „kaip tapti metaliste“ – atsakymas, graužk metalą. „helauvyno mados“ – šitas buvo ypač populiarus (spėkit kada), labai atsiprašau, kad ta tema nieko neesu parašęs. „nuorodos hakeriams“ – šitas irgi toks neblogas, kaip turėtų iš viso toks dalykas, kaip nuorodos hakeriams, atrodyti? Ir paskutinis šio mėnesio perlas, kuris mane privertė isteriškai juoktis „www.playboy.com“, kaip pagal tokią paiešką čia ateinama ir kokio galo?

Dėkoju visiems, kurie linkina (įsidėję nuorodas į mano puslapį, ar kitaip jį reklamuoja) į mane.

Galbūt šis puslapis ne visai toks kokį įsivaizdavau iš pradžių, ir greičiausiai jam skiriu mažiau laiko, nei kad tikėjausi iš pradžių, bet... Žinot, gimęs naujagimis reikalauja daug dėmesio ir atima laiko, juokingiausia, jog aš vis dar kalbu apie internetinius puslapius. Maždaug po pusmečio nuo šio projekto startavo kitas mano projektas Pixel.lt - skirtas programuotojams ir iš tiesų jam atsiradus buvau priverstas mažiau laiko skirti šitam puslapiui. Bet aš negaliu taip paprastai nurimti ir noriu pristatyti jums dar vieną - jauniausią savo projektą co.nepo.lt. CoNePo – tai mano bandymas kurti komiksus, iš karto perspėju, jog jie gana žiaurus bei lėkšti ir tokie bus. Galite neabejoti, jog artimiausiu metu gims vienas, o gal ir daugiau projektų... Kaip padalinti laiką visiems?

Jubiliejaus proga taip pat pakeičiau puslapio spalvas, nes senos man jau gerokai įgriso, jeigu jūsų nuomone naujosios spalvos yra per ryškios ir perdaug vargina akis, sakykit, bandysim ieškoti kitų.

Atsiprašau, kad mano mintys tokios nerišlios, vis tik jubiliejus. Greičiausiai pamiršiu ką nors paminėti, jeigu prisiminsiu turbūt parašysiu į kratinį.

Ir paskutinis punktas, visa tai ką aš rašiau čia metus laiko sudėjau į knygą, kurią galite parsisiųsti čia 3MB. Abejoju ar, kokia nors leidykla, kada nors imtųsi spausdinti tokius dalykus, bet internetas nuostabus tuo, kad aš galiu daryti ką noriu arba beveik ką noriu... Iš tiesų peržiūrėti visą puslapį iš naujo nuo pat pradžių ir sudėti jį į knyga, užtruko gerokai ilgiau nei aš tikėjausi. Neįsivaizduoju, kiek kopijų bus parsisiųsta, ar nors viena bus parsisiųsta ir tikrai nesiruošiu skaičiuoti. Negaliu pasakyti, nei vienos priežasties, kodėl turėtumėte ją siųstis, jeigu nuolatos skaitėte mano puslapį.

Tokios tokelės, einu kaip nors atžymėsiu šią šventę.

Brukštelk žinutę