Vienas namuose

Aš vienas namuose. Tačiau dabar ne Kalėdos. Man ne penkti metai. Ir mes čia nekalbėsim apie tą seną gerą filmą, tokiu pačiu pavadinimu.

Maloni įžanga tuo baigiasi. Dabar pereikim prie nemalonios įžangos. Norit atspėti kas mane labiausiai užknisa? Žmonės, kurie užtikrintu balsu aiškina dalykus, kurių neišmano.

Trečioji įžanga. Visai neseniai susitikau ilgai nematytą/negirdėtą draugę ir buvo įdomu sužinoti kaip jai sekasi. Bekalbant paaiškėjo, kad jinai prieš mėnesiuką persikėlė gyventi į naują vietą ir gyvena dabar viena.

Dabar pabandykime visas įžangas sujungti ir pereiti prie dėstymo.

Sužinojęs, kad dabar gyvena viena, o anksčiau gyveno su kambarioke aš iš karto paklausiau: kodėl persikraustei, ar neliūdna gyventi vienai?

Kodėl aš to paklausiau? (skaityti pirmą įžanga) Paskutiniu metu aš irgi gyvenu vienas ir to visai nesigailiu, tačiau labai daug žmonių (skaityti nemalonią įžangą) nori mane įtikinti, kad vienam gyventi yra blogai.

Jinai atsakė, kad nusibodo bendrauti su drauge 18 valandų per parą. Ir kad nežino priežasčių, kodėl turėtų būti liūdna. Darai ką nori, kada nori. Gali atsisėsti tyloje skaityti knygą ir niekas tau netrukdo.

Labai šaunus atsakymas ir aš jam pritariu 100%. Kai gyveni vienas nereikia dalintis šaldytuvu, vonia, indais ir kitais daiktais. Niekas netrukdo savo garsia muzika ar vėlyvų grįžimu namo. Kai ateina svečiai jie ateina pas tave. Ir aš nesitvarkau, neplaunu grindų, indų, kai tingiu... Visas plotas yra tik mano. Mano tvirtovė.

Tokia tiesa. BET! Bet supraskite, jog tai yra MANO tiesa. Jeigu perskaitėte iki čia dėkoju, kad išklausėte, bet jums tikrai nereikia su ja sutikti. Yra visokių žmonių: vieniems reikia ramybės, kitiems – triukšmo. Jeigu jūs nesutinkate su mano nuomone, vadinasi jūs turite savo tiesą ir jinai jums bus teisinga. Bet būkit geri, nekiškit savo tiesos man. Aš nepirksiu.

Nežinau kas svarbiausia yra jums, bet man – jaustis šeimininku. Savo likimo šeimininku. Man patinka valdyti ir nepatinka būti valdomam, nes aš noriu būti atsakingas už save ir man nereikia pagalbos iš šono. Taip, aš nežinau visko pasaulyje ir jeigu man reikės patarimo aš paklausiu, bet jeigu aš neklausiau... Būkit geri, nesiūlykit. Aš nepirksiu.

Na ir pabaigsiu labai, labai, labai senais „Dinamokos“ (atsimenate tokią grupę?) žodžiais: Vienas namuose aš darau ką noriu...

Brukštelk žinutę