Windows ir piratavimas

na, kad naudočiau Vištą, man M$ turėtų dar gerokai primokėti, nes ji kaip tik padaro kompiuterį burzgiančia metalo laužo krūva :) 7 lyg ir geresni, bet... Sakau "lyg ir", nes neesu jų nei dieges, nei rimtai naudojęs. Po tragiškos pažinties su Višta perėjau prie Ubuntu ir nežadu grįžti.

Čia, beje, yra gera "atmazkė" nuo šuns draugo brolio katytės tipo "klientų" - su windows nedirbu, jei nori galiu sudėt XP arba Linux. Baigiasi visi norai :)

Beje, esu tikras, kad vartotojų samoningumo lygio Microsoft nesistengia kelti specialiai, kaip ir piratus gaudo neįdėdama visos širdies. Šaltai, apgalvotai ir apskaičiuotai. Piratinius Win namie vartojantys žmogeliukai atėję dirbti natūraliai reikalauja jiems pažįstamos aplinkos ir M$ savo pinigėlį ramiai susirenka iš įmonių. Neišprusę vartotojai = mažiau tikimybės, kad jie susidomės Linux, Chrome OS tipo sistemomis ir pradės reikalauti iš win normalaus veikimo :) Piratinės kopijos prieinamumas = sustreikavus kompiuteriui vaikis neieškos pigesnės/nemokamos alternatyvos ir ramiai naudos Win, prie jos įpras...

Brukštelk žinutę