Žaliasis žmogus

Šiandien norėčiau pakalbėti apie dar vieną komiksų veikėją – Robertą Briusą Banerį. Turbūt daugelis iš jūsų paklaus ką tokį? Gerai, pasakysiu paprastai – žaliąjį žmogų Hulką.

Kuo pasižymi Hulkas? Superjėga, greičiu ir ištverme.

O dabar staigmena – nors ir neesame paveikti jokių gama spindulių, tačiau visi turime savo Hulką. Apie ką aš? Viskas labai paprasta Briusas nekontroliuoja kada virsta žaliu žmogumi, tai dažniausiai atsitinka kai jis supykta, patiria stresą arba baimę. Hulkas yra laukis ir kvailas, dažniausiai jis sugriauna viską aplinkui. Jis bėga kuo toliau nuo žmonių ir civilizacijos, kad galėtų pabūti vienas ir nusiraminti, kad vėl atvirstu žmogumi.

Dabar supratote apie ką aš? Apie pyktį. Taigi norėčiau jūsų paklausti: ar jūs kontroliuojate savo Hulką? Kaip dažnai jis pasirodo ir kiek sugriauna? Komiksuose žaliasis žmogus dažnai griauna pastatus, mindo mašinas, siaubia miestus, tačiau tai niekis, realiame gyvenime jis gali pridaryti žymiai daugiau žalos – jūs galite aprėkti nekaltą žmogų, jūs nesusivaldę galite prarasti draugus ar susipykti su brangiais žmonėmis. Kvailas Hulkas savo superjėga smogiantis žemiau juostos ir nebūtinai tiesiogine prasme, psichologinis smurtas daug žiauresnis už fizinį, mėlinių nepalieka, o žeidžia daug skaidžiau ir tokios žaizdos gyja daug ilgiau.

Ką jūs darote kai Hulkas paima jūsų proto kontrolę? Ar irgi bėgate į vienumą, kurioje negalėtumėte nuskriausti nieko, kurioje galėtumėte ramiai atvėsti ir įveikti žaliąjį žmogų? Deja, mieste pilname žmonių nelabai kur pabėgsi, tuo labiau jeigu bandysite pabėgti darbo metu į jus tikrai pažiūrės kreivai. Vienintelė vieta į kurią jūs galite pabėgti yra jūsų galvoje. Kaip jinai atrodo? Galbūt tai balti ledo rūmai, apsupti snieguotų kalnų ir įkalinti stingdančio šalčio? Galbūt tai nedidelis kalnelis smėlio dykumoje, tirpstantis nuo beprotiško karščio? Gal tai tiesiog fotelis vandenyno pakrantėje? Kaip atrodo ta vieta į kurią norėtumėte pabėgti?

Nors Hulkas ir laikomas superherojum, tačiau neleiskite jam prasiveržti, neleiskite jam valdyti jūsų proto, neleiskite jam demonstruoti savo supergalių.

Brukštelk žinutę