Spiderman vs Batman

Šiandien ant mano operacinio atsidūrė du superherojai: Spiderman ir Batman. Du vyrai, našlaičiai, kurių tėvai buvo nužudyti, kai jie buvo maži, abu slepia savo tikruosius veidus po kaukėmis ir gyvena dvigubą gyvenimą. Rodos tuo jų panašumas ir baigiasi, dabar pakalbėkim apie skirtumus.

Spiderman. Jaunas studentas, neturtingas, gyvena ankštame bute su teta, kuris prašosi remonto. Teta nesugeba sumokėti mokesčių ir kad jai padėtų, Peteris įsidarbina fotografu.

Kovoje su blogiu pasitelkia galias įgytas įkandus radioaktyviam vorui. Pagrindinės galios: šeštasis pavojaus jausmas, greitis, galimybė vaikščioti sienomis.

Batman. Pagyvenęs vyriškis, labai turtingas, name miegamųjų be skaičiaus (aš nežinau, gal kas nors iš jūsų mėgino skaičiuoti). Briusas labai turtingas, tad dažnai rengia/dalyvauja labdaros pobūviuose.

Jis neturi jokių fantastinių galių, todėl kovoje su blogiu pasitelkia aštrų protą, išmoktus kovos menus, bei žmogaus psichologijos žinias. Kadangi jis yra turtingas, tai pinigus investuoja į įvairius tyrimus ir į pagalbą gali pasiimti įvairios šaunios technikos, kaip Batmobilį ir kitus daiktus.

Dėl kito mano sakinio turbūt pasipiktins daugelis šių superherojų fanų, bet taip jiems ir reikia.

Kuris iš šių herojų yra artimesnis liaudžiai jūsų nuomone?

Mano – Spiderman. Jis yra vargšas, kaip ir daugelis žmonių. Studentas, kas labai artima jaunimui, be to jį kamuoja tos pačios problemos kaip ir tūla studentą ar moksleivį. Ne gana to dar naktimis kovoja su blogiu! (Įdomu, kada jis miega?). Daugelis turbūt iš jūsų pasakytų aš irgi taip norėčiau, bet vat jis turi o aš ne. Tai tarsi atleidžia žmogų nuo įsipareigojimų skleisti gėrį.

Daugelis paprastų žmonių turbūt pritartų, kad milijonieriai yra blogis (tikiuosi tam nepritaria didžioji dalis mano skaitytojų). Bet juk Batman yra turtuolis, jeigu ir aš bučiau toks turtingas, tai turbūt irgi galėčiau neleisti keroti blogiui, tačiau dabar... Batman išmano rytų kovos menus, lengva jam treniruotis kaip dirbti nereikia... Batman yra labai protingas, ne taip kaip... Kaip matote Batman visai nelimpa.

Kaip pasakė kartą Spiderman: „su didele galia ateina didelė atsakomybė“. Daugelis žmonių, pasvajoja, kad jeigu turėtų kokių nors stebuklingų galių, tai gyventų kitaip, tačiau nedaugelis gali prisiimti atsakomybę už savo veiksmus dabar. Nedaugelis sugeba tą supergalią susikurti iš nieko. Kiekviename iš mūsų slypi stebuklingos galios, tai greičiausiai nėra laipiojimas sienomis, tačiau jos be abejonės padėtų kurti gėrį ir gyventi geriau (bent jau kiekviena iš jūsų).

Visai nesvarbu, kuris superherojus jums patinka, jis superherojumi tapo ne dėl savo supergalių ar superpinigų (norėtumėte šios supergalios? ), superherojimi, jis tapo todėl, kad jis gali priimti sprendimus, todėl kad jis nestovi vietoje ir elgiasi ryžtingai, todėl kad jis nori padėti kitiems. Kiekvienas iš jūsų tai gali daryti. Jūsų teisė rinktis.

Brukštelk žinutę