Animacija. All Out!!

Mano nuomone tai labiausiai neįvertintas anime.

Turiu prisipažinti, jog nežinau kodėl, tačiau negaliu atsitraukti nuo šito serialo. Tai serialas apie regbį, niekada anksčiau nesidomėjau regbiu, nežinau taisyklių… Ar regbis gali būti įdomu?

Šis serialas yra kitoks nei mano matyti sporto serialai. Galactik Football komanda siekia laimėti galaktikos futbolo čempionatą, tą padaryti jie naudoja specialias galias. Inazuma Eleven siekia laimėti… Velniai žino ko jie ten siekia. Iš pradžių mokyklos čempionatą, po to galaktikos… Žodžiu, kiekvienas priešininkas yra galva stipresnis nei prieš tai buvęs ir jie pergalei pasiekti taip pat naudoja specialias galias.

Šitas serialas yra ne toks. Ne tik dėl to, jog čia nėra jokių specialių galių. Pavyzdžiui trys iš eilės einančios serijos yra skiriamos vienai tai pačiai treniruotei. Paprasta treniruotė net ne čempionato varžybos, atrodytų kas čia tokio gali būti įdomaus? Ir vis dėl to aš negaliu atsitraukti. Serialas skleidžia labai daug teigiamos energijos ir veikia labai motyvuojančiai.

Beje, iš kur aš žinau, kad serialas yra nepakankamai įvertintas? Palyginus su kitais mano aprašytais anime, šitam neįmanoma rasti nei iliustracijų, nei padorių parašymų.

Istorija prasideda, kai per daug optimistiškas Kenji Gion pereina į Kanagawa mokyklą. Jis labai įsižeidžia, kai jį vadina trumpuoliu, todėl nori būti pats stipriausias. Jam pasako, kad norint būti stipriu reikia žaisti regbį. Nors Gion nežino kas yra regbis, užsibrėžia tikslą tapti geriausiu regbio žaidėju.

Kanagawa mokyklos regbio klubas vadinasi Jinko. Jis yra palyginus blogame stovyje. Atsakingas už regbį žmogus, klubo veikla visiškai nesidomi. Praėjusiais metais komanda pralaimėjo visas varžybas. Nors kapitonas ir dar keletas žaidėjų atiduoda visas savo jėgas, tačiau kiti neatrodo labai motyvuoti.

Kenji Gion greitai pastebi, jog komanda neturi trenerio, todėl parašo laišką labai garsiam praeityje regbio žaidėjui Shingo Komori, kuris sutinka tapti komandos treneriu. Dabar treniruotės pasikeitė – jos pasunkėjo, tačiau komanda sustiprėjo ir ėmė žaisti geriau.

Kenji Gion yra vienas iš pagrindinių veikėjų, tačiau tai yra serialas apie komandą, todėl kai kurios serijos yra skiriamos ir kitiems komandos nariams.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2016 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)