Knyga. Allen Steele - Jericho iteracija

Pradėsiu nuo linksmų dalykų. Ar jums patinka knygos apie netolimą ateitį? Knyga parašyta 1994 metais ir pasakoja apie 2013 metų balandžio mėnesio įvykius. Gal man reikėjo neskaityti šitos knygos, bet palaukti dar keletą metelių? Įdomu dar ir tai kad knygoje minimi neva 2006 įvykę įvykiai.

Veiksmas vyksta Sent Luiso mieste Amerikoje. Po įvykusio labai didelio žemės drebėjimo, kai buvo sugriautas miestas, jo atstatymas ir priežiūra buvo patikėta armijai. Nors teoriškai miesto valdžia priklauso merui, o sauguma garantuoja policija, tačiau praktiškai viską valdo armija.

Tokiame mieste gyvena gyvena žurnalistas Džeris Rozenas. Tiesa pasakius jam sekasi nekaip ir jeigu neras įdomios temos straipsniui, jam gresia atleidimas. Netrukus tokia tema pasitaiko. Tirdamas žmogudystės bylą nužudomas Džerio kolega ir geriausias draugas. Redaktorius patiki Rozenui išsiaiškinti kas yra žudikas. Jeigu dar nesupratote, tai prie to pirštus yra prikišusi ir armija.

O dabar spoileris. Kaip manote ar įmanomas visiškai savarankiškas dirbtinis intelektas funkcionuojantis viruso principais, kad užsitikrintų nepriklausomybę nuo konkretaus kompiuterio?

Mano vertinimas:

- istorija įdomiai susukta be to autorius turi humoro jausmą. Kitaip sakant, man patinka autoriaus stilius.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)