Knyga. Andre Norton - Trise prieš raganų pasaulį

Tai trečioji raganų pasaulio ciklo dalis, tačiau vadinti ją tęsiniu negalima. Pagrindiniai knygos veikėjai yra Saimono Tregarto ir Dželitos vaikai: Kilanas, Kemokas ir Katėja. Knyga skiriasi ne tik veikėjais bet ir pasakojimo stiliumi. Ši istorija pasakojama Kilano akimis. 

Dželitos vaikai paveldėjo magiškas galias iš motinos. Kilanas yra karys ir sugeba valdyti gyvūnus, Kemokas yra išminčius, o Katėja yra burtininkė. Be to visi trys gali bendrauti tarpusavyje mintimis. Didžiosios valdovės pagrobia Katėja ir prievarta uždaro į vienuolyną norėdamos paversti ją burtininke. Kilanas ir Kemokas išlaisvina savo seserį ir patraukia į Rytus į šalį, apie kurią nežino nei vienas Estkarpo gyventojas. Daugiau apie jų nuotykius paskaitykite knygoje.

O dabar truputi spoileris. Knygos pabaigos tikrai negalima vadinti pabaiga. Istorija, į kurią įsivėlė trys veikėjai tik prasidėjo ir kada baigsis visai neaišku.

Knygoje taip pat yra du apsakymai.

Nuožmiojo smėlio rupūžės. Istorija apie išprievartautą moterį ir jos kerštą. Nežinau kaip jūs, bet kad ir kokia fantastiška šita istorija būtų, kažkaip nesijaučiu fantastiškai ją skaitydamas.

Pakeistinukė. Šiame apsakyme tęsiami moters nuotykiai, tik dabar jau po vaiko gimimo.

Mano vertinimas:

– jeigu jums patinka Korumo tipo pasakos, tai jums patiks ir šita knyga.

Brukštelk žinutę