Knyga. Colin Wilson - Kosmoso vampyrai

Kapitono Olofo Karlseno vadovaujamas kosminis laivas aptinka ateivių laivą, o jame iš pirmo žvilgsnio visiškai sveikus žmones. Gavęs įsakymą kapitonas tris iš jų pargabena į Žemę. Čia paaiškėja, jog ateiviai vampyrai.

Tiesa pasakius, ne klasikiniai vampyrai geriantys kraują, o energetiniai vampyrai.

Kiekvienas padaras ar tai būtų aštuonkojis, ar žmogus turi tam tikrą kiekį gyvybinės energijos. Netekęs visos miršta, netekęs dalies jausis silpnas, pavargęs, tačiau po kurio laiko galės atstatyti.

Vienas gyvas padaras suvalgęs kitą taip pat gauna ir visą to kito padaro gyvybinę energiją. Yra ir kitas būdas padidinti savo energijos kiekį – seksas. Tačiau šiuo metodu energija ne vagiama, o pasididina.

Ar jau suintrigavau pakankamai? Tuomet laikas pasakyti, jog šita knyga yra visiškas šūdas. Iš pirmo žvilgsnio autorius turi įdomią ir gana originalią idėją, tačiau knygos pabaiga yra toks pravalas, kad ko nors panašaus dar reikėtų paieškoti.

Iš niekur atsiranda supermenas nugali blogiečius, visi ilgai ir laimingai gyvena. Ką supermenas veikė prieš tai? Kam pasakoti du šimtus puslapių apie žmones, jeigu finalinėje scenoje jie lemia ne daugiau nei kilimas prikaltas prie sienos? Toks jausmas, jog autorius pagalvojo: ai, nusibodo rašyti, dėjau skersą, reikia pabaigti knygą.

Mano vertinimas:

– skaitykite iki 212 puslapio ir tuomet parašykite savo pabaigą.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)