Knyga. John E. Stith - Užmaršties salonas

Žmogus pramerkia akis ir nustemba: jam skauda visus šonus, jo rankos kruvinos, kišenėse narkotikai, o jis pats neatsimena ne tik savo vardo, bet ir dvylikos metų gyvenimo.

Netrukus jis išsiaiškina, kad yra Žemės orbitinėje kolonijoje Dedale. Kad jis yra vardu Kelas Donlis, turi žmoną – Nikę, dirba kurdamas naujam kosminiam laivui „Vitorija“ komunikacijų sistemą ir yra kompiuterių specialistas. Taip pat supranta, jog vakar apsilankė užmaršties salone, tačiau niekaip negali sugalvoti, kas jį privertė taip pasielgti ir kodėl buvo ištrinta net 12 jo gyvenimo metų.

Užmaršties salonas – tai tokia įstaiga, kur jums padeda atsisakyti nemalonių prisiminimų. Jūs galite ištrinti valanda, dvi, dieną savo gyvenimo. Pavyzdžiui jūs nužudėte žmogų, nuėjote į užmaršties saloną išsitrynėte tą įvykį ir policija, jūsų negali priversti prisipažinti, nes jūs pats nieko neprisimenate.

Romanas įtraukiantis ir intriguojantis nuo pat pirmo puslapio. Kadangi pagrindinį veikėją nauji prisiminimai užklumpa netikėtai, niekada negali žinoti kaip pasisuks veiksmas knygoje. 

Man taip pat labai patiko rankinis kompiuteris, kuris atlieka telefono, veidrodžio, žiūrono, filmavimo kameros, turistinio gido ir dar daugelį kitų funkcijų. Bet pats įdomiausias dalykas, kad jis turi vardą ir dar atsikalbinėja savo šeimininkui. 

Mano vertinimas:

– labai įdomi įtraukianti intriguojanti istorija.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)