15 centų irgi pelnas!

Aš neesu šykštus, badau mąstyti kaip milijonierius ir dabar norėčiau pasidalinti mintimis kurių niekuomet nesuprasiu.

Kartą su draugu ėjom kartu į maisto prekių parduotuvę ir aš paklausiau, kodėl jis tiksliai žinodamas, kad eina į parduotuvę, nepasiėmė krepšio. Jis atsakė: O kam? Nusipirksiu parduotuvėje, jie juk nebrangiai kainuoja. Niekada neimu krepšio, kai einu į parduotuvę, visuomet perku, nors namai pilni jų.

Ar jau supratote kur problema? Jeigu ne tai aiškinu. (Pastaba: niekada nepirkau krepšio tai nežinau kiek jis kainuoja, todėl nusprendžiau laikyti, jog krepšys vertas 15 centų). Kai mano draugas eina į parduotuvę, kiek pinigų jis praranda? Kiekvieną kartą 15 centų. Tarkim, jog į parduotuvę eina kas antrą dieną, kiek pinigų jis praranda per metus? 2745 centus, tai yra 27 litai! Gal norite pagalvoti ką galima nusipirkti už tokią sumą? Pats paprasčiausias variantas - gerai užkasti picerijoje, kas pasiūlys originalesnį išlaidavimo būdą?

Dabar pakalbėkim apie mane. Kiek pinigų aš sutaupau, nepirkdamas maišelių? Neteisingas klausimas. Teisingas klausimas: kiek pinigų aš uždirbu per vieną ėjimą į parduotuvę? 15 centų, kurie per metus virsta 27 litais. Dabar pakelkite rankas tie, kuriems nereikia papildomų 27 litų per metus. Tiek tos nuleiskit, aš vis tiek nematau. Geriau parašykite komentarą, jog norite man padovanoti tuos pinigus, aš mielai priglausiu.

Ar dažnai išlaidaujate, ant dalykų, kurių jums visai nereikia? Ne, aš nesakau, jog reikia gyventi užspaudus pinigus ir vaikščioti su suplyšusiais džinais. Tiesiog būkit protingi, gyvenkit turtingai ir prabangiai.

Brukštelk žinutę