15 centų irgi pelnas!

~Karolis // Pocius.lt 2007-07-28 14:49:37 

O kur dar visi "žali" klausimai - plastikas yra taršalas :)

Na shioje vietoje esi teisus. Daugybe varijantu galima suskaiciuioti kada ishleidziami pinigus ten kur nereiketu. ash nerukai pazystami stebisi. O jaigu paskaiciuoti daugelis rukaliu pokeli suruko per diena kai kurie daugiau. Tarkim vidutinis pokelis kainuoja 3 - 4 litai. cia ish brangesniu. gerai imkim pacias pigiauses kontrabandinines. jos kainuoja per puse pigiau tai apie 2 litai 30 dienu 60 litu x 12men = 720litu jaigu brangesnes kaip jau minejau dvigubai 1440 litu per metus. bet tai kadash nerukau nereiskia kad neishleidziu kitur. Na kim kad ir mobilus telefonas jo pokalbiai na minute kainuoja keliata centu o ar kada pagalvojate kad skambinate be reikalo juk galima nueiti ir pasikalbeti. Na tik per reklma vaikinas skabina merginai i kita kambary kad atneshtu atsuktuva. Dar kaskada teko matyti reklma kai zmona pagamina vakariene ir skambina vissiems seimoms rariams ish virtuves kad maistyas paruostas. Ko man negailatai pinigu maistui Valgyti reikia.

Pritariu Karoliui. Visų pirma tai ekologinis klausimas, o tik po to - piniginis :) Beje, "Rimi", perkant už tam tikrą sumą, maišelis - 1 ct. O Vakarų valstybėse - ir visai už dyką. Bet, gyvenant mūsiškai, imkim ir įsigykim medžiaginį/popierinį daugkartinesnį krepšelį. Ir gamtai bus jaukiau, ir piniginei smagiau :)

Milionieriai nesinešioja maišelių į PC ;]

Šiaip, picerija - yra tikras pinigų mėtymas. Picos savikaina, apie 3 lt ir nesvarbu kokio ji didumo. Tai, dabar pagalvokim kiek kartų būnam picerijoje per metus? Ir kiek galime už tai pasidaryti skanaus ir sveiko maisto namie. Ir dar žiū koks naujas mobiliakas išeitu.

Brukštelk žinutę