2015 metų tikslai

Kaip ten sako, papasakok dievui savo planus ir jis atsakys:
achachachachachachachachauchuchchichichichichi :D
Šiap priminei vieną moksleivį, kuris mėgdavo kažką panašaus žadėti savo bloge, bet paskui kažkodėl tą blogą ištrindavo :D

O aš manau, kad tikslų surašymas, jų suformulavimas - jau pirmas žingsnis į jų įgyvendinimą. Ir nusprendžiau - pirmas mano planas - šiais metais kuo dažniau įkišti nosį į šią svetainę, nes ir trumpai pasikuitusi po naujai atrastus puslapius supratau, kad laikas man nusipurtyti dulkes, kurios nugulusios ir širdį ir smegenis :))

Pirmas žingsnis į įgyvendinimą yra tada, kai turi planą, kaip ir kada tu tai padarysi. O formulavimai, išsakymai, pažadėjaimai tėra svajonės...
Kodėl automobilio vairavimas nėra svajonė? Nes tiksliai žinai, kur rasti vairavimo mokyklą, kiek tai kainuos, kiek laiko trunka vairavimo kursai, kiek kainuoja egzaminai ir perlaikymas. Todėl galima labai tiksliai suplanuoti ir įgyvendinti vairuotojo pažymėjimo gavimą.
O kaip suplanuoti tiksliai susipažinimą su 10 žmonių? Juk visai gali būti, kad visos pažintys bus nesėkmingos, nes tie žmonės nebus unikalus arba netaps tavo mentoriumi.

Elga, malonu girdėti, pasistengsiu rašyti kuo įdomiau.

Exuss, A) Nueiti į dešimt konferencijų ir susipažinti su vienu žmogumi kiekvienoje, Nueiti į penkias konferencijas ir susipažinti su dviem kiekvienoje B) Užkalbinti dešimt atsitiktinių žmonių gatvėje C) Tikėtis, kad puslapio skaitytojai norės susipažinti ir parašys email.
Šiuo atveju matuojama kiekybė, o ne kokybė. Jeigu visi žmonės vienodi, jie nėra blogi. Vėl gi reiktų nemaišyti tikslų. Vienas yra susipažinti su dešimt žmonių ir kitas susirasti mentorių. Mentoriumi gali tapti ir žmogus, kuris yra pažįstamas iš anksčiau.

Exsuss, vienu žingsniu nei svajonės, nei plano neįgyvendinsi. Turėti svajonę, viziją ar tiesiog nuspręsti, kad man reikia teisių mašinai, o ne kirpėjų kursų - pirmas žingsnis. Antras - sudaryti planą. O jau plano įgyvendinimas - žingsniavimas, bėgimas ar šuoliavimas link tikslo :). Ir net visi šie dalykai kartu sudėjus negarantuoja, kad tikslą pasieksi. Reikia dar truputį avantiūrizmo ir sėkmės ;). O automobilio vairavimas yra svajonė! Ir patikėk, tikrai ne visi šią svajonę lengvai įgyvendina :))

Tai jei dar aktualus tas punktas susipažinimui - tai susipažinkim :)

Brukštelk žinutę