Animacija. Blood Blockade Battlefront

Šis anime sužavėjo mane savo pasauliu, galėtų būti daugiau panašių pasaulių.

Prieš tris metus Niujorke prasivėrė paranormalus portalas ir miestas pavirto į Hellsalem's Lot. Miestas tvyro nuolatiniame rūke ir jame gyvena daugybė keistų padarų. Galite vadinti juos ateiviais. Jeigu norėčiau su kuo nors palyginti šį serialą, tai pirmas dalykas, kuris ateina į galvą – Ben10.

Tai tiek apie gerus dalykus, dabar pakalbėkime apie blogus.

Serialą sudaro dvylika epizodų. Šio teksto rašymo metu finalinis epizodas dar nebuvo transliuotas. Visą serialą galima padalinti į dvi dalis. Pirmoje serialo pusėje yra pristatomas pasaulis, o veiksmas vystytis pradeda tik antroje. Iš dalies tai piktina, kai turi daug tikrai įdomių personažų pvz. beveik nenugalimus vampyrus arba mafijos bosą, kuris mėgsta žaisti žaidimą panašų į šachmatus, bet pagrindiniu priešininku tampa kažkoks vaikas, kuris pirmoje serialo dalyje beveik nepasirodo.

Kita vertus turiu pripažinti, jog jau ne kartą pastebėjau, jog anime kūrėjus kamuoja mėgėjo sindromas, kai pasaulis, kuriame vyksta veiksmas ir pagrindinė drama yra du skirtingi dalykai. Čia kaip darant mišrainę: supjaustyti iš pradžių agurkus, po to pomidorus ir nesumaišyti. To niekada neteko matyti amerikietiškuose serialuose, tačiau labai nedaug amerikietiškų animacijų pasakoja vientisą istoriją.

Pagrindinis personažas - berniukas Leonardo Watch turi dievo akis, kurios leidžia jam matyti dalykus, kurių nepastebi kiti bei kartais valdyti kitų žmonių ir padarų regėjimą. Jis visiškai atsitiktinai prisijungia prie organizacijos Libra. Prisijungdamas prie organizacijos jis pasako, jog nori suprasti savo galias ir kodėl jas gavo, tačiau jis nei karto neatliko jokio tyrimo, neskaitė knygų ar nedarė kitos veiklos, kuria galėtum pavadinti aiškinimusi. Jis tiesiog valgo burgerius ir kitą nesveiką maistą... Mano žiniomis niekas valgydamas burgerius protingesnis netapo...

Organizacija Libra yra sudaryta iš žmonių turinčių ypatingų galių. Kaip galite spėti iš pavadinimo tokios galios yra panaudoti savo kraują įvairiais kovos būdais pavyzdžiui pasidaryti kraujo kirvį...

Organizacijos oficialus tikslas yra išlaikyti trapų balansą tarp žmonių ir ateivių. Kas dažniausiai reiškia duoti ateiviams į snukį, nes žmonės nusikaltimų nedaro...

Kiek žiūrėdamas susidariau įspūdį, tai Libra nėra oficiali struktūra ir jokių teisinių galių neturi. Šiaip draugiškas banditų susirinkimas.

Neskaitant to, kad aš išsakiau daug trūkumų, tai serialas man visai patiko, jis turi didelį neišnaudotą potencialą ir galėtų būti žymiai geresnis, bet jei per daug neįtempsite smegenų, tai žiūrėdami pajausite tikrą malonumą.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2015

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę