Animacija. Scrapped Princess

Šis serialas man labai primena Chaika the Coffin Princess.

Pagrindinė serialo veikėja yra Pacifica Casull. Pacifica yra išmestoji princesė.

Leinwan karalius susilaukė dvynukų, tačiau dievo Grendel pranašystė teigė, kad jeigu Pacifica sulauks 16 gimtadienio, tai jinai sugriaus visą pasaulį. Aišku, karalius nenorėjo sugriauti pasaulio, todėl įsakė vaiką numesti nuo kalno, tačiau paskutiniu momentu karaliaus burtininkė išgelbėjo vaiką ir atidavė jį auginti valstiečiams.

Aš nuoširdžiai nekenčiu Pacificos. Pacifica nesugeba nieko padaryti, nei apsiginti nuo užpuolikų, nei valgyti pagaminti, net vandens užvirti. Parodykite man kitą 15 metų žmogų viduramžių laikais, kuris nieko nesugeba. Pacifica elgiasi kaip princesė, rodo savo nemotyvuotus „ožius“ tarsi būtų 5 metų vaikas. Ir, jeigu jinai būtų užaugusi tarp kilmingų žmonių, toks elgesys būtų tinkamas, bet jinai užaugo tarp valstiečių kartu su kitais dviem labai talentingais vaikais. Čia man kyla klausimas apie vaikų auklėjimą. Kodėl tėvai visko išmokė savo du tikrus vaikus, bet nieko neišmokė Pacificos? Jeigu kas nors pamatytų tokį tėvų elgesį, jam kiltų du klausimai. Pirma, ar Pacifica yra invalidė? Antras, jeigu ne, tai už ką jūs taip nekenčiate Pacificos, kad neišmokote jos net elementarių išgyvenimui reikalingų dalykų?

Absurdiškiausia vieta, kai vienas personažas paklausia Pacificos, ką jinai mano apie Leopold Scorpus, kuris yra kunigaikščio sūnus. Pacifica pasako, kad Leopold elgesi kaip kilmingas žmogus ir tai jai nepatinka. Pacifica, ar tu matei save iš šono?!

Kaip jau minėjau, Pacifica turi du netikrus giminaičius, su kuriais kartu užaugo.

Shannon Casull yra labai talentingas karys, niekada nesiskiriantis su kalaviju. Jis nori visais įmanomais būdais apsaugoti Pacificą nuo pavojų, kurių bus tikrai daug.

Raquel Casull yra labai galinga burtininkė, nors niekada nesimokė magijos. Jinai kažkaip intuityviai pajautė magiją ir yra galingesnė nei daugelis bažnyčios burtininkų.

Serialas prasideda kažkiek laiko praėjus po 15 gimtadienio, kai Pacificos netikri tėvai buvo nužudyti. Likusi Casull šeima bėga ir stengiasi išvengti užpuolikų bei apsaugoti Pacificą. Vienas dalykas ko serialas niekada nepaaiškina, kaip atsitiko, kad penkiolika metų niekas nežinojo apie Pacificos egzistavimą ir staiga paėmė ir sužinojo. Paprasti valstiečiai juk negalėjo pasakyti, žinai Pacifica labai panaši į Leinwan karaliaus sūnų, nes paprastai valstiečiai nemato kilmingųjų. Kilmingieji savo ruožtų irgi dažniausiai nesilanko pas valstiečius. Tiesa, tai yra pirmas toks nepaaiškintas, nelogiškas dalykas ir žiūrint serialą, jų galima pastebėti ir daugiau.

Tai tikrai nėra geriausias serialas, bet kai nėra daugiau ką žiūrėti, žiūrisi visai neblogai. Ir kaip visada neskaitykite Wikipedia, nes jinai pilna spoilerių.

Serijos ilgis: 23 min.

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2003

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)