Animacija. Solo Leveling

O kas jeigu gyvenimas yra tik žaidimas, bet jūs vienintelis tą žinote?

Prieš porą metų draugas pasakė, kad skaito labai įdomią mangą ir aš pagalvojau, kad irgi man verta pabandyti. Tai yra viena iš nedaugelio mangų kurias esu skaitęs. Dabar tai yra anime.

Užbėgant šiek tiek už akių, šita istorija kaip ir visos panašios istorijos turi vieną problemą. Pagrindinis veikėjas nuolatos kelia savo lygį, todėl jam reikia pateikti vis naujus stipresnius priešininkus. Kai pagrindinis veikėjas tampa stipresnis, jis juos įveikia ir vėl viskas iš naujo, kol pasiekiami absurdiški lygiai. Bet grįžkime prie serialo.

Pasaulyje netikėtai atsirado vartai į kitus pasaulius, tuo pat metu tam tikri žmonės gavo magiškų galių. Tie žmonės vadinami medžiotojais. Medžiotojai eina pro vartus kovoti su monstrais. Kai monstrų bosas yra įveikiamas, tuomet vartai užsidaro. Skirtumas nuo kitų anime, kad veiksmas vyksta šiuolaikiniame pasaulyje su šiuolaikinėmis technologijomis, o ne kažkokioje fantastinėje šalyje.

Pagrindinis veikėjas Sung Jin-woo yra vadinamas silpniausiu medžiotoju pasaulyje. Vien nuo monstro prilietimo jis gauna mėlynes. Tiesioginėje kovoje jis nieko negali laimėti, todėl stengiasi laimėti gudrumu. Jis eina medžioti, nes jam reikia pinigų mamos gydymui ir medžiotojai uždirba daugiau nei galima uždirbti kitais būdais.

Dabar truputi spoilerių. Pirmi du epizodai pasakoja kaip Sung Jin-woo su grupe medžiotojų patenka į labai keistą labirintą, kokio niekas niekada nėra matęs anksčiau. Labirinto bosas yra labai žiaurus ir nužudo labai daug grupės narių, tačiau Sung Jin-woo gauna specialų pasiūlymą už savo drąsą. Ir apie tai yra serialas.

Nors esu skaitęs mangą ir žinau kas turėtų atsitikti toliau, vis tiek žiūrėti anime yra smagu. Tai vienas iš geriausių serialų paskutiniu metu.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 7-?

Kūrimo metai: 2024-?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)