Animacija. Thus Spoke Kishibe Rohan

Ar norėtumėte lengvo siaubiako?

Sakau lengvo, nes šio serialo istorijos nesukels jums košmarų. Vienintelis dalykas, kas gali sukelti košmarus yra siaubingas animacijos stilius. Bet turiu pripažinti, kad animacijos stilius tinka prie istorijų ir daro jas nemalonesnes, dramatiškesnes.

Istorijos ne mielos, neglosto širdies, bet vis tiek kabina. Kabina kaip kaktusai. Ir žavi, kitaip apie šį serialą nekalbėčiau.

Kishibe yra vienas iš personažų iš JoJo's Bizarre Adventure. Aš pats pažiūrėjau vos du JoJo's Bizarre Adventure epizodus ir nusprendžiau, kad man tos istorijos yra per daug bizarre, kad žiūrėčiau, plius siaubingas animacijos stilius, kitaip sakant, nėra jokių pliusų.

Nors Kishibe yra tame pačiame pasaulyje, istorijos yra tikrai geros ir labai gaila, kad yra vos keturios. Šis personažas būtų tikrai vertas vieno ar net daugiau pilnų sezonų.

Kishibe yra manga kūrėjas, kuris keliauja po pasaulį ieškodamas įkvėpimo savo istorijoms. Kishibe turi specialią galią vadinamą „Dangaus durimis“, ta galia leidžia skaityti žmones lyg knygą. Kishibe taip pat gali įrašyti komandas į tas knygas, kurias vėliau žmogus privalo nesąmoningai įvykdyti.

Aš retai kada rekomenduoju serialus turinčius tiek mažai epizodų, bet, manau, kad šis vertas jūsų dėmesio.

Serijos ilgis: 23 min.

Epizodų skaičius: 4

Kūrimo metai: 2017 - 2020

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)