Ar esate pasirengę būti turtingi?

NePo, suprantu, kad skaitai knygas, kad domiesi pinigais ir finansiniu nepriklausomumu. Aš irgi domiuosi, skaitau, mąstau, dirbu ir siekiu tikslų. Bet aš noriu pasakyt vieną dalyką. Anksčiau, pamatęs, kad NePo kažką parašė savo saite (tai man praneša feedreader'is) nudžiugdavau, suprask: įdomu ką šis bičas naujo atrado, perskaitė ir tt. Tačiau pastaruoju metu matau, kam man jau darosi bloga pamačius naujo įrašo antraštę. Tas pats per tą patį ir darosi nebeįdomu. Tu dar neparašei knygos, neužsitarnavai autoriteto ir nepadarei nieko, kas leistų tau mokyti kitus, kaip elgtis su savo finansais ir gyvenimu. Aš perskaitau kiekvieną tavo postą (na, beveik kiekvieną) ir esu ištikimas skaitytojas, tačiau noriu pasakyti, kad pastaruoju metu tavo blog'as čiulpia. P.S. Gal ne visą laiką reikia keistis? Kas pasakys, kad jau reikia keistis? Ar keistis reikia kiekvieną dieną ir kiekvieną akimirką?

O man tavo BLOGas patinka. Niekada nekomentuoju, bet kartais perskaitau porą eilučių. Šįkart perskaičiau viską, nes užsinorėjau pakomentuoti (prisipažinsiu, tuščiu skrandžiu, kyla minčių apie tai). Manau, kad visa tai ne "pasiruošk būti turtingas" ar panašus dalykas. Kiekvienas daugiau nei minimumą uždirbantis pilietis gali atsiversti daugelio restoranų meniu ir rinktis nežiūrėdamas į kainas. Bent porą kartų per mėnesį. Matau tavyje žmogų, kuris taupo centus (praeitas kažkuris įrašas), investuoja į Rytų Europos fondą pusę savo atlyginimo ir pan. But it's all good. Būtų faina jei parašytum apie kiek kitokį investavimą. Aš vadinu jį "nė cento kišenėj paskutinę mėnesio dieną". T.y. kai kurie žmonės investuoja į gerus pojūčius, atradimus, fantaziją, jie eina į japonų restoraną, kad pajustų šiek tiek rytietiškos kultūros. Išleidžia paskutinius pinigus kelionei į Kanus ar Niujorko reklamos savaitę ir tikisi, kad butą senamiesty nusipirks greičiau nei tas, kuris valgo džiovintą duoną ir taupo. Noriu valgyt nors tu ką. Manau nubėgsiu iki Double Coffee blynelių su lašiša. Vis tiek rytoj algą mokės. Ištrink šitą komentarą.

hmhm esu mazai kartu lankesis kavineje restorane pirma karta praeita antradieny papuoliau ier viskas buvo uzsakyta. na mano manymu i kavines gali vaiscioti zmiones uzdirbantys 2 -3 kartus daugiau nei ash sei dienai.na ko gro uzdirbdamas kad ir 10 kaertu daugiau kavinese ar restoranuose nesilankytau.

Zilvinui: na tau tikrai pats laikas keistis :) Kodel? Perskaityk pats savo komentara... Pats esi savo senu iprociu vergas. Anksciau skaitei, nes patiko ka raso NePo, dabar skaitai, nes esi iprates taip daryti. Taigi niekas taves per prievarta cia nelaiko - nepatinka - nebeskaityk. Ir tikrai nebutina cia tokiais zodziais zmogu ir jo mintis keiksnoti ;)

To Algis: bet jeigu man mano seni iprociai patinka, tai kam man juos keisti? as irgi skaitau ir domiuosi, bet nesutinku, kad zmogus turi is viso imt ir pasikeist nuo galvos iki koju, ir nuo sielos gelmiu iki samones. Pvz jeigu as jau esu subrandinta asmenybe, tai kam man kazka keisti? jeigu man puikiai sekasi gyvenime, tai kam man keistis? zinoma, kiekvienas turi tobuleti, o tai galima sutapatinti su keitimusi, bet teigti, kad as esu savo senu yprociu vergas, tai atsiprasau :). NePo man patinka, taciau paskutiniai jo post'ai apie pinigus ir apie taupymus, man atrodo nenuosirdus ir dirbtiniai. Bandymas kazka israsti naujo, kur jau praktiskai viskas israsta ir atrasta, tik reik pasidomet. Todel ir parasiau, kad blog'as paskutiniu metu "ciulpia" :). Ir as visada linkes duoti zmogui antraji sansa, nors tai jam gali ir visiskai nerupeti :). Taip paimti ir nebeskaityti ir as nenoriu, ir manau kad ir pats nepo nenori. Cheers :)

"Ar kada nors bandėte [b]varyti[/b] restorano (picerijos, kavinės) meniu iš kito galo?" :))

Picerijose nežiūriu į kainą, jeigu kalba eina apie picą. Žiūriu į skonį, y.t. kas ant picos guli. Tačiau visur kitur tenka ir į kainą žiūrėti, tačiau ne visada brangiau yra skaniau. Pavyzdžiui, strutienos nepasirodė skaniau už vištieną, kiaulieną ar jautieną. Taip vadinamieji jautienos pipiriniai didkepsniai visiškai nėra DID :( Aš "did" suprantu, kaip didelis. Didkepsnys - didelis kepsnys. Patikėkite manimi, paprastas kiaulienos karbonadas yra didesnis už jautienos pipirinį didkepsnį. Dar esu daugumą brangiausių šokoladų išragavęs. Mėgstu pelėsinius sūrius, visokius kalmarus, aštuonkojus, krevetes.

Brukštelk žinutę