Aš norėčiau...

Kadangi straipsnis labiau isiplėtė į comixų puse, todėl nerašysiu ko aš norėčiau(norėti galima daug ko, bet nevisada norai atitinka tikrovę). Kaikurie tavo comixai išties juokingi, bet kai kuriuos iš pirmo žvilgsnio labai sunku perprasti, gal čia kaltas tas paprastumas? Nes reikia sukti galvą, ką gi čia Nepo norėjo nupiešti... Čia būtų labai imho, galbūt kitiem viskas aišku ir suprantama, bent jau norėtusi kad pieštum normalius dialogo baloon'us, o ne pora spiriukų ir tekstą.(na bet čia labai imho) Beje su kuo pieši? su ms paintu? Reiks ir man pradėt komixus piešt, žinok įkvėpei. Bet pirma reiks nusipirkti skenerį. Ps. Galėtum padarytį, kad komentuodamas skaitytojas matytų įrašo tekstą.

Atleisk už spamą, pasitaisysiu "ne pora spiriukų ir tekstą" į "brukšnelį ir teksta". beje piešti comixa 3h yra tikrai nedaug.

Na kai aš augau vakysteju tų komiksų kaip ir nelabai buvo. Na Dirvelės nuotykiai "Valstiečių kaikraštyje" O šiaip tai dažnai Piionieriai ar komjaunuoliai mokyklose turedavo savo klaswes sienlaikraštyje va ten dažniasiai buvo atvaizduojami ir pašiepemi mokyklos blogiukai. O ideja labai gera. Netgi galaliu pasiūmaduoti o kodėl komiksų nepnaudoti programavimo mokymui. Manau gautūsi liksmos pamokos. Na veikėjus jumoristinius sugalvoti.

Je... :D didziuojuosi savimi kad buvau pirmasis :), siaip kiek zn tiek nepo tiek as piesiau su paintu.. Dabar stengsiuosi i pora menesiu bent viena nupiest, svarbiausia kad ideju butu laiko atsiras :), sekanti gal reiks padailint su photoshopu sitame norejau islaikyti savita nepo stiliu :)

...Užkrėsti gera nuotaika visą pasaulį. Viena šypsena gali sukurti tūkstantį kitų - per labai trumpą laiką. Žmonės tai pamiršta, ir vietoj šypsenos dalija, daugina niūrumą... O iš tiesų pasaulis nėra niūrus - jis yra toks, kokį norime matyti.
Jei kas pasakys, kad aš naivi - atšausiu, kad pirma tegul gerai patikrina mano teoriją. Nusprendžiau, kažkada - kad šypsosiuosi kuo daugiau, žvelgsiu į viską kuo žaismingiau, mokysiuosi ir augsiu, o ne smerksiu ir pyksiu - ir radau rojaus kampelį, kokio nenumaniau egzistuojant. Pasikeičiau labai nedaug, bet iš esmės. Taip pat pasikeitė ir visas mano gyvenimas. Nebematau piktų veidų, konfliktų nebebūna - net su tais, su kuriais seniau pykdavausi - puikiai sutariu.
Aš nebesu pikta ir susiraukusi, o šypsausi - ir pasaulis, užuot pykęs, šypsosi man atgal.

...Tiesa - nepasakiau, kas man trukdo. Niekas. Galėčiau daug daugiau papasakot nebent - apie tai, kas man padeda. :)
"Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą." P. Coelho

Brukštelk žinutę