Didelės baimės akys

Iš esmės sutinku su tavo mintimis :)

Visgi, iš savo patirties žinau, kad yra žmonių, kurie kažkodėl prisimena tavo feilus. Iš patirties žinau, kad kai kurie feilai gali papulti į Youtube ir tau tikrai nelabai linksma būna. Visgi, daryti tai verta, nes galbūt tu o ne kas kitas, kažkada ateity kursi pasaulį :-)

Manau dažniausiai pasitaikanti baimė yra ne kokia nors kita kaip noras visiems patikti :-) Deja, įveikti ją įmanoma tik dažnai einant ant scenos ir galbūt skaitant piktus komentarus internete apie save, nepamirštant viską padarius nusišypsoti, kad, visgi, kažką NEREALAUS padarei! :-)

Komentavime nieks nepasikeitė. Tik asmeniškai man prireikė laiko suprasti, kad komentaras "šūdas" nėra argumentuota kritika.

rokas arbusis 2011-03-27 00:37:34 

o idėjų vagystės bijau... nors žinau, kad juridiškai tai nebus vagystė, nes juridiškai idėja neturi nuosavybės.
nors skaičiau citatą apie idėjos vagystę ir jso vertę. patiko ir suvokiau, bet vis dar idėjų vagystės bijau.

kiap ir bijau, kad parašys į mano gana siauros tematikos tinklaraštį kas nors labiau išmanantis temą ir supeiks mane. dar blogiau -- siauroje temoje sukasi siauras žmonių ratas, visi vienas kitą pažįsta ir jau ne kritika, o asmeniniai reikalai prasideda...

bet ko čia bijoti, ar ne?

Vienas kino ir video paslapčių mokantis dėstytojas gan griežtai atsiliepė apie idėjų vagystes. Jis sako, jeigu tu turi puikią idėją filmui ir bijai prasitarti, bet pasitikėjęs manimi man papasakosi, ką aš padarysiu? Būtinai pavogsiu ir pats pastatysiu savo filmą pagal tavo idėją. Jeigu tavo idėja gera, tai eik ir įgyvendink, o jeigu negali įgyvendinti, tai atiduok tiems, kurie gali. Laikyti idėją neįgyvendintą tas pats, kas visai neturėti idėjos.

Baisoka būti sukritikuotam kurioje nors PROFESINĖJE srityje, kalbant apie skaičius, matavimus, taikomus metodus ar rezultatus, tačiau nebijokite savo nuomonės, nes tai yra subjektyvus asmeninis įvertinimas.

Brukštelk žinutę