Esi vienišas?

Hmm. Paskutinis sakinys vertas viso straipsnelio. Bet jei jį perkeltum į pradžią, tai nemažai išvedžiojimų netektų prasmės... Nenoriu įžeisti, bet paskaičius pasidarė aiškiau, kodėl esi vienišas ;)...
Kadangi tikriausiai esu ta, su "gumoro" jausmu, tai įmesiu keletą pastebėjimų. Ne visi jie yra asmeniškai mano, bet visiems jiems labai pritariu :))
Vyrams įtikt neįmanoma... Jeigu elgies su juo gražiai- sako „įsimylėjai“, nori suvystyti, jei ne - pareiškia jog esi išdidi ir bjauraus charakterio. Jei esi graži – ko gero esi kvaila ir neištikima (man išvaizda nesvarbu, svarbu geras charakteris). Jei esi negraži – kam tokios karvės reikia? (nesvarbu koks charakteris, svarbu kad kūnas trauktų). Jeigu su juo ginčijiesi- išvadina ožka, jeigu tyli - nutaria, kad neturi smegenų. Jei pasimatymo metu tikiesi, kad jis sumokės už kavą – garantuotai esi barakuda. Jei pareiški, kad susimokėsi pati – pasikėlusi feministė. Jeigu atsisakai su juo mylėtis, pareiškia kad esi nešiuolaikiška ir frigidiška. Jei sutinki tai daryt, nusprendžia jog esi pigi ir laisvo elgesio. Jeigu jo nemyli- stengiasi tave užkariauti, jei rodai jausmus- nekreipia į tave dėmesio. Jeigu įskaudini- esi žiauri. Jei taip pasielgia jis, paaiškėja, kad tu per daug jautriai į viską reaguoji...

Nesutinku, kad akli pasimatymai yra laiko švaistymas. Taip, tai galbūt tau nepadės imti ir greitai sutikti tinkamą žmogų, bet tai leis tau sukaupti naudingos patirties. O jei pasiseks, dar ir geriau save pažinsi.

Tai į nuotrauką pasižiūrėt reikia ir nebebus aklas pasimatymas.
Aš tai išvedžiau statistiką ir man ji pasiteisino. Realiai galiu bendrauti maždaug kas su 20-ta priešingos lyties būtybe. Vadinasi reikia varyti į 20 pasimatymų, kol rasi tą, kuri patiks. Jeigu nieko neišeis, reikia varyti dar 20 pasimatymų. Jeigu iš susirašinėjimo internetu matai, kad žmogus nelabai tau, vis tiek eik į pasimatymą, nes reikia "prasukti statistikos skaitliuką" ir vis tiek gausi šiokios tokios patirties.
Man suveikė!

Exsuss, būk geras, pasidalink, kaip tokią statistiką dėl 20 moterų išvedei? :). Manau, labai jau daug pasimatymų reikia, aš gal kokiuose šešiuose buvau...Teks skubiai atsigriebti :)))

Patarimų daug, bet ar esi turėjęs ilgalaikę partnerę, NePo?

Aš savo geraisiais laikais irgi eidavau į tokius pasimatymus, nesigiriu, bet man nebuvo nei karto, kad vaikinas nepakviestų susitikti antrą kartą, o va aš iš visų tų pasimatymų turbūt tik kelis kart buvau bent kažkiek susidomėjusi...Mano pastebėjimai apie vyrus einančius į aklus pasimatymus:

1. Visų pirma, jeigu vyras tikrai ne proto šaunus, jis gyvenime gauna tiek moterų dėmesio, kad jam tokių pasimatymų nereikia.
2. Taisyklė labai paprasta - jeigu nori įdomios moters, pats turi būti įdomus. Žaismingas, gyvas, pasitikintis savimi, mokantis pasakyti komplimentą, negailintis 5 Lt už jos kavos puodelį.
3. Pratęsiant punktą Nr. 2, visada atkreipdavau dėmesį, kur vaikinas siūlo susitikti, kokias vietas žino/mėgsta, tai daug ką apie jį pasako.
4. Bendri interesai aišku labai svarbu, todėl geriausia prieš einant susitikti pagvildenti temas, kurios abiems būtų įdomios.
5. Svarbiausia susitikimo taisyklė, eini duoti ir imti, tai reiškia, kad negali visą laiką pliurpti apie tai kas tau įdomu, lygiai taip pat, kaip ir negali visą vakarą traukti iš kito, kad "nu dar ką nors papasakotų".
6. O iš tikrųjų tai galima rašyti be galo be krašto, bet esmė yra biolaukų sutapimas, kad ir kaip tai primityviai skambėtų.

Brukštelk žinutę