Gal jau laikas išmesti vizitines korteles?

Manau geresnis sprendimas būtų tiesiog nufotkint kortelę ir su kokia tai programa iš jos pagaminti kontaktų failą, telefus su fotikais praktiškai visi turi. Naujesnės kortelės galėtų kartu turėti ir QR kodą darbo palengvinimui. Toks sprendimas būtų daug patogesnis nei tavo siūlomas ;)

Lol, o mano darbinis telefonas neturi nei kameros, nei gudrių jungčių - niekuo, kuo galėčiau keistis vizitinėmis kortelėmis. Specialiai pirkau paprastą aparatą. Man vizitinių kortelių dar reikia. Reikia iš žmonių ir reikia, kad aš tokias turėčiau... Nes jei blaškysiuos po miestą ieškodamas, kur yra kieno nors biuras, man paprasčiau bus išsitraukti vizitinę ir paskambinti nurodytu numeriu. O pvz. mobiliojo telefono atminties apkrauti visais potencialių klientų ar partnerių telefono numeriais prasmės nematau...

O ar tas "nerealus sprendimas" nėra suprastintas RFID'as? Mikroschema, kurią JAV nori įsiūti visiems po oda, kad sekti ir kontroliuoti, nes joje bus visa tavo info - asmeniniai duomenys, medicininė kortelė ir t.t.

Vizitines naudojame vis mažiau, tačiau jų dizainas ir įteikimas gali pasakyti pašnekovui apie tavo vertybes. Todėl vizitines "nurašyti" nepatarčiau, net pasiūlyčiau į jas žiūrėti atsakingiau. Tai nedidelis "realybės" lopinėlis dideliame e-komunikacijos savartyne.

Brukštelk žinutę