Geriausia mano savybė

Rokas Arbušis 2016-01-26 23:54:56 

Is pavyzdziu nei nepagarbos, nei izulumo. Pasitikejimas savimi konkrecioje situacijoje, spontaniskumas - tiek matau.
Tavo geriausias savybiu kompleksas, NePo - galva ant peciu.
Blogiausias - 10 mastymo klaidu (guglinkis jei netycia dar nezinojai).
Sakau drasiai, nes ir pats tai turiu. Tik as vis tiek daugiau + matau nei tu.

- Kokia geriausia jūsų savybė?
- Aš vis dar gyvas.

humoro jausmas ir sąžiningumas prieš save :D tiesa, nei vienas iš šių dalykų man nepadėjo susirasti darbo, bet bent jau asmeniniu gyvenimu skųstis tikrai negaliu :D

Rokai,
Ačiū už komentarą.
Kiekvienas mąstantis žmogus mano įvardintose situacijose patylėtų. Arba bijotų ką nors pasakyti: o kas jeigu mane "primuš"? Todėl toks elgesys gali būti pavadintas kvailyste.

Pirate,
Asmeniniame lygyje tikrai malonu bendrauti su žmonėmis, kurių geriausia savybė yra sąžiningumas, bet aš nemanau, jog Lietuvoje toks žmogus gali ką nors pasiekti.
Kita vertus, o kaip tu supranti "sąžiningumą"? Ar tai yra visuomet tiesos sakymas, kad ir kokia bjauri jinai būtų? Ar tiesos nutylėjimas yra melas?

Rokas Arbušis 2016-01-30 22:42:48 

NePo, pakartosiu, mąstantis žmogus tose situacijose suvoks mąstymo klaidą:
5. Minčių skaitymas – kai mes manome, kad kiti apie mus galvoja negatyviai, mus smerkia ar mums nepritaria. Šie spėjimai gali sukelti daug nerimo ir santykių problemų.

tai, apie ką tu sakai, yra atvirumas :) aš juk rašiau - sąžiningumas prieš save. T.y. blaivus savo galimybių įvertinimas, savo trūkumų suvokimas. O kalbant apie tiesos sakymą, manau, dažnai ji yra pervertinama, nes tiesa nelygi tiesai. labai daug kas priklauso nuo jos pateikimo :D o čia jau daug vietos manipuliacijoms, interpretacijoms ir visokiems kitokiems tiesos pateikimo išsigimimams :D ale tiesos žinojimas nėra lygu jos suvokimui. vis tik manau, jog "mažiau žinai, ramiau miegi" žodžiuose yra tikrai daug :)

šitie klausimai apie geriausią ir blogiausią savybę skirti lochams pasimauti. Kartais būna, kad žmogus atskleidžia tai, ko neturėtų apie save atskleisti.

Brukštelk žinutę