Ieškai darbo?

Cha! Čia išdėstytas naujos, tobulos darbo paieškos skelbimų portalo planas! Kodėl gi neįgyvendinus jo? :) Galima bus reikalavimus ne tik ieškantiems, bet ir duodantiems darbą padaryti, kad negaišintų laiko, neuždavinėtų kvailų klausimų ir pan.
Tik kas imsis ŠITO DARBO ir sukurs naują skelbimų vietą?

Dėl įdarbinimo paieškos kompanijų - Lietuvoje jų dar nėra labai daug - mažiau negu pusė darbdavių jas naudoja, užsienyje daug daugiau jos naudojamos. Matyt ne visiem darbdaviam svarbu ką priima, tai leidžia tai atlikti išorinei įmonei, kuri visai nenutuokia, kokių žmonių reikia.

Dėl užduoties duodamos po pirmo pokalbio - manau čia tikrai nesamonė, daug geresnis variantas, kai darbdaviai supranta tai ir renkasi testą/apklausą/išbandymą darbo vietoje. Manau tokiem darbdaviam, kurie duoda užduotį namams (namų darbą) reikia duoti argumentuotą atsiliepimą, kodėl tai yra nesąmonė - gal pakeis kažką.

Dar dėl galiu pridėti darbo ieškojimo - yra nemažai įmonių, kurios vengia darbuotojų be patirties ir po to skundžiasi, kad neranda žmonių. Iš dalies tos įmonės išvengia didelių mokymo kaštų, bet iš kitos pusės gauna neigiamą reputaciją, kuri kainuoja dar brangiau. Taip pat jeigu įmonėje salygos geros tai įmonė atsisakydama darbuotojų be patirties praranda ateities protus, kurie galėtų iškelti įmonę į aukštesnį lygmenį.

Dėl CV portalų - jau beveik galima vien tik LinkedIn naudoti - ten nėra visokių nesamonių susijusių su CV. Tiesą pasakius ten net nėra CV, nes niekam jis nereikalingas.

P.S. LinkedIn NĖRA eilinis darbo skelbimų portalas apie kuriuos rašai, tai nemanau, kad turėtum trinti šitą komentarą.

Exuss, niekas to nedarys, nes susidurs su vištos ir kiaušinio problema. Niekas neis į skelbimų portalą, kuris neturi skelbimų. Darbdaviai neskelbs skelbimų ten kur nėra lankytojų. Už tai seni portalai su dideliu srautu gali būti nepatogūs ir nesikeisti.

Bomberlt, aš manau kad įdarbinimo agentūrų yra per daug. Gerai pasistengus būtų galima išvardinti dešimt. Jeigu pažiūrėtum savaitės skelbimų turinį, tai 90% būtų sugeneruota būtent įdarbinimo agentūrų.

Šiaip tu reklamuoji ne LinkedIn, o about.me :)

Nepriimu HR darbuotojų į draugus, todėl turbūt nesu gavęs nei vieno darbo pasiūlymo per LinkedIn. Pusė mano kontaktų turbūt nebuvo prisijungę per paskutinius penkis metus. Aš nelabai suprastu, kas/kodėl naudoja LinkedIn

Nors ir teko užsireginti LinkedIn, tačiau neteko naudotis, bet pati įdėja, jog gali ten "išgūglinti" dominantį darbdavį, ir atsekus pažįstamųjų grandinę su juo kažką paderinti, tikra i yra verta dėmesio. o darbo pokalbiai, kaip darbo pokalbiai. Kaip ir jų metu darbdaviai bando sužinoti, ar esi jiems tinkamas, taip ir tu gali suprasti, nori tu tokiems dirbti ar ne :D Šiaip mėgstu pavaikščioti į pokalbius, dažniausiai būna labai juokinga :D

Brukštelk žinutę