Investavimas kvailiams

Su labai daug idėjų sutinku. Tikrai nėra taip, kad perskaitęs knygą ar dvi pralobsi investuodamas. Norint investuoti pačiam, reikia labai daug žinių ir patirties.

Nepaminėtas tik vienas dalykas. Periodinis investavimas ir indeksų fondai. Remiantis istorine grąža, ilgalaikiu laikotarpiu pralošti neįmanoma. Nes rinka visada atsitiesia atgal ir pasiekia naujas aukštumas.

Taip pat, investuonant periodiškai, pateksite ir į brangiausią, ir įpigiausią laikotarpius, todėl turėsite įsigiją už vidutinę kainą. Todėl uždirbti pavyks. Teoriškai ir istoriškai ;)

Bet vis tiek, tas ilgalaikis investavimas gaunasi, kad kaupi turtą savo vaikams, o gal net labiau anūkams.
Man namo DABAR reikia, mašinos DABAR, atostogauti Tailande DABAR noriu, o ne tada, kai būsiu neprimatantis ir nepaeinantis pensininkas.
Vadinasi reikia dirbti, o ne investuoti :)

Kam čia reikia investuot kažkur ir po to nervintis, sveikata gi brangiausias turtas :) Gyvenime ir taip pilna dalykų, kurie nervus gadina, tai kam dar vienas. Gal geriau energiją investuot į tuos dalykus, kuriuos išmanome.

investavimas 2015-09-18 11:35:54 

Pritarčiau, kad investavimas toks dalykas, kuriam reikia išmanymo ir susigaudymo ekonominiuose ir finansiniuose reikaluose.

Na sėkmės mokytojų knygas teko ir man skaityti, bet investavau tik į savo asmenines aferas ir iš visų kartų atsipirko tik tada, kai tvarkiau kompiuterius, gaila rinka mirusi ir kompų meistreliai nėra niekam reikalingi.

Tie kurie seniai dirba, tai jie prisiduria dar su kompiuterių pardavimais, bet tie, kurie tik taiso - tai jie negyvena. Nes taisyti kompiuterį už 5 eurus yra absurdas. Nes tada turėsi daug darbo ir mažai pinigų. Geriau turėt mažiau darbo ir daugiau pinigų. Na bent taip man atrodo

Brukštelk žinutę