Įvaizdis virtualioje erdvėje: pirma dalis

Ką gi turiu aš užduoti: reikia parašyti psichologijai referatą apie virtualų įvaizdį. Tikslus temos pavadinimas - Įvaizdis ir jo kūrimas virtualioje erdvėje Norėčiau paprašyti jūsų pagalbos. Jeigu jums nesunku atsakykite į mano žemiau pateiktus klausimus. Atsakymus galite palikti komentaruose arba siųsti man į el. paštą adresu nepo@beer.com

Klausimai:

1. Iš ko susideda virtualus įvaizdis?( Iš viso kas yra įvaizdis, iš ko jis susideda, kuo skiriasi realus ir virtualus įvaizdis jūsų nuomone.)

2. Koks jūsų slapyvardis (nickname, nick) ir kodėl tokį pasirinkote?

3. Kiek kartu keitėte savo slapyvardi ir kodėl?

4. Koks jūsų Avatar‘as(nesugalvojau kaip lietuviškai gražiai išversti) ir kodėl tokį pasirinkote? (Galite nurodyti nuorodą, ar tik palikti aprašymą, čia pagal skonį)

5. Kiek kartų keitėte Avatar‘a ir kodėl?

6. Ką manote apie slapyvardžius su skaičiai ir specialiaisiais simboliais(`~[]{} ir t.t.)?

7. Kaip dažnai naudojate internetinį žargoną savo virtualiame bendravime? Čia aš išskirčiau 4 kategorijas: a) lietuviškų raidžių pakeitimas nelietuviškomis pvz: š=sh b) terminų, populiariausia sakyčiau, tarp su kompiuteriais susijusių žmonių pvz: kompiuteris=kompas, spausdintuvas=printeris c) 1337 kalba, pvz: 45 35u h4k3r1uk5 d) vaikiškas, pvz: vajkaj ash ish wilneus

8. Kaip atrodo jūsų elektroninio pašto adreso pirmoji dalis? Variantai a) vardo ir pavardes kombinacija b) tik vardas arba tik pavardė c) slapyvardis d) pasiūlyti savo variantą

9. Kaip atrodo jūsų pašto antroji dalis? Variantai: a) naudoju kokią nors garsią nemokamą pašto sistemą (kokia?) b) naudoju kokia nors mokamą pašto sistemą (kokia?) c) nusipirkau savo internetinį adresą.

10. Ką manote apie žmones virtualioje erdvėje apsimetančiais priešingos lyties atstovais? (nepamirškite, kad virtuali erdvė, tai netik IRC, bet ir MMO žaidimai, forumai, pažinčių svetainės)

11. Ar slapyvardis turi būtinai parodyti žmogaus lytį?

12. Ar jus yra palaikę priešingos lyties atstovu?(Su kuo tai susiję, slapyvardžiu, bendravimo būdų, ar vieta?)

13. Kaip įsivaizduojate mane? (čia, klausimas tiems ištikimiems mano gerbėjams , kurie skaito nepirmą straipsnį. Juk bendraujat virtualioje erdvėje susidarote kiekvieno žmogaus įvaizdį? Pataisykit jeigu klystu.)

Bonus klausimas. Kokia jūsų lytis ir amžius. Jeigu nenorite nurodyti tikslaus amžiaus tai aš jums siūlau nurodyti amžiaus grupę: a) <14 metų b) 14-18 metų c) 20-25 metai d) 25-35 metai e) >35 metai. Nelabai tikiu, kad mane skaito vyresni už mane patį žmonės, todėl sukūriau tokias grupes, aišku, bučiau maloniai nustebintas, jeigu klysčiau.

Super Bonus klausimas. Ko aš nepaminėjau, ar užmiršau paklausti?

Taip pat būtų malonų jeigu pasidalintumėte turimais savo resursais, nuorodomis ir idėjomis.

Dėkui už sugaižtą laiką.

Brukštelk žinutę