Įvaizdis virtualioje erdvėje: pirma dalis

1. manyčiau, kad yra kažkokia laisvė. 2. Turiu 2, vieną pasirinkau jau gal prieš kokį 8 metų. O priežastis kaip ir visų, patiko ir pasilikau ir mažai kas tokį turėjo. 3. Nei karto. 4. Kad avataro kaip ir neturiu, neprireikė. 6. Kaikam patinka, šiaip juos dažniausiai naudoja iš mandrumo arba pridėdami simbolį, jei toks slapyvardis jau yra. 7. a) visur naudoju lietuviškas raides. b) rašydamas pavartoju, kalbėdamas ne. c) niekada. d) sms stiliaus taip pat nenaudoju. 8. Slapyvardis. Kodėl? Todėl, kad nemėgstu rašyt kur papuola pavardės. 9. Man tiktų visi variantai. Naudoju gmail.com, savo pirkto domeno, taip pat (jei čia garsus) one.lt. 10. Manau, kad žmonėms pavažiavęs stogas, arba jie norėdami kažkokios pagalbos, tikisi apsimetę mergaite išgauti jos. 11. Turi, o kaip gi kitaip? Nebent tas žmogus yra homoseksualas arba kitos pakraipos, kuriam tai yra priimtina. (Aš tikrai ne prieš mažumas) 12. Kiek atsimenu ne. 13. Kaip menininką, gi pats kažkada sakei, kad toks esi :D Bonus: 19 metų. Turbūt pamiršai paminėti apie smile`us, jie manau tikrai reikalingi, nes parodo šiokias tokias emocijas, aišku, viskas su saiku. Tokia mano nuomonė, gal ir ne kokia, bet prašei parašyt tai parašiau :)

1. virtualu ivaizdi gali valdyti visu 100%, nes visus ji formuojančius veiksnius - kalbą, avatar'ą, nick'a ir t.t. gali paveikti pats. 2. IdeaG - santrumpa iš ilgo IdeaGenerator, kurį jau labai senai, prieš kokius 6-7 metus ar dar anksčiau pasirinkau norėdamas kad atspindėtų mano būdą. 3. Pilnai nekeičiau nei karto, tik trumpinau. Ir šiaip būtų jau sunku pakeisti jį dabar, esu pakankamai smarkiai prie to vardo prisirišęs (net į vizitinę įsirašiau). Be to, šiuo vardu mane žino ir atpažįsta daugelis žmonių, taigi nenorėčiau prarasti ir šio atpažinumo. 4. nenaudoju. Nėra laiko išsirinkti/susikurti kažką rimto ir mane atspindinčio, o beleko dėti nenoriu. 5. - 6. - manau kad nesamone, parodo kad žmogus neturi orginalaus mąstymo, fantazijos. kokis fantazijos galima tikėtis iš žmogaus, kurio nikas kristina412 ? :) 7. a) kartais - seni irc įpročiai daro savo b) tenka, įpač kalbant apie specifinius profesinius terminus, tačiau šiaip esu aršus lietuvybės gynėjas ir stengiuosi ją propaguoti. c) niekad d) niekad 8. pavardė@ slapyvardis@ vardas@ 9.a) @takas.lt @gmail.lt c) turiu bent keletą, vienas iš jų yra pavarde.com, taigi turiu adresą vardas@pavardė.com 10. Kiekvienas savaip iš proto eina. pats asmeniškai taip elgtis negalėčiau. 11. Manau nebūtinai. Maniškis tarkim yra neutralus, bet dėl to problemų nekyla - absoliuti dauguma mano lyti atpažįsta teisingai. 12. Ne, tik kartais bendravimo pradžioje gaunu pastabų dėl nicko neutralumo. 13. Rimts vyrs su nuomone ;) Bonus klausimas. V 20

1. Virtualus ivaizdis manau tai geros zinios geri patarimai. zmonems kurie kasklo nezino visada ptarti pasidalinti patirtimi. 2. Mano nikas Commandos Siaip tai mano pats m,egstamiauses zaidimas yra tokia serija zaidimu Commandos. 3. Niekada nekeiciau ir nezadu keisti na nebet jau yra uzimtas tada pridedu savo gimimo metus commandos72 kaip dabar turiu skypej. 4. atvara naudoju is zaidimo Commandos 2 Men Of Couragen Zaliosios beretes paveiksliukas pasidariau pats. 5. Nekeiciau. 6. Nezinau man tokie nepatinka. 7. stengiuosirasyti taisiklingai norslietuviskas raides naudoju retai čąęėš. 8. stengiuosi naudoti savo varda, kartais naudoju vardas72 (72mano gimimo metai). 9. vardas@gmail.com ir vardas@programuotojas.com cia mano puslapio. 10. nezinau man neteko tokiu sutikti. 11. mano nikas nurodo kad esu vyras. 12. NE 13. Esi isalivines apsiskaites gerai ismanantis kompus ir esi draugiskas nes visasada pasidalini savo ziniomis. 14. Esu vyras man 33m esu viengungis.

Brukštelk žinutę