Ką apie jus mano pinigai?

Visada sakiau "duok durniui milijoną, tai ir bus - durnius su milijonu" ;) vienas iš posakių: `kad pinigai nėra svarbiausias dalykas, supranti tik tada kai jų turi` ;)

Yra sena gera patarle dek gruda prie grudo surinksi aruoda taigi dek centa prie centu surinksi lita. Deje laikyti ta lita kojineje Neishmintinga O kaip investuoti va sitoje vietoje ziniu mums truksta. pirkti nekilnojama turta. Bet kaip sutaipyti kad ipirktum nekilnojama turta. jaigu dirbi po 12 - 16 val o sazinigai dirbi.

Man asmeniškai pinigai yra geriausias darbo, pastangų įvertinimas. Tie, kurie vadovaujasi "pinigai tik popierius" logika imo yra save apriboję ir nieko nepasiekę kvailiai. Pinigai yra mūsų pasiekimai. Pinigai esame mes :]

NePo, tik nesakyk, kad kritai taip žemai, kad kaip mano klasiokas iki pietų pertraukos bevaikščiodamas po koridorius iki kabinetų susirenka centų bandelei :D . Aš manau, kad pinigus reikėtų išmesti iš mūsų gyvenimo ir sugalvoti kažką naujo su visiškai nauja sistema. Juk visa sistema pasenus kaip nežinia kas... http://www.spekuliantai.lt/page.php?id=108 (:

Joa, reikia įvesti komunizmą! ;)

www.seemas.lt 2007-03-08 02:03:26 

pinigai turetu buti internetiniame lygyje, kortelese, bei kitaip neapciuopiami... kitu atveju reiktu panaudoti Marksistines idejas ir sukurti doru darbingu zmoniu rase. siaip cia puiki dirva diskutavimui, bet netinkamas metas. REIKIA DIRBTI, KAD UZDIRBTUM! :)

to seemas: tikrai gerai pasakyta, reikia dirbti kad uždirbtum. tik va įdomu kam uždirbtum, darbdaviams ar sau? :)

man tai nepo.lt blogas yra totalus shudas.. ir visai nerinksciau jo per jokius blogu rinkimus. kaip gali buti geriausias blogas, apie savo pezalus.. blogas turi buti informatyvus, ir kazka duoti.. aciu, kad galiu isreiksti ir savo nuomone.. :)

to Commandos 2007-03-11 15:43:14 

Commandos, žinok yra taip: Kas dirba visą dieną, neturi laiko uždirbti pinigų.

Nėra pinigų-gerai, yra-dar geriau:)

1 |

Brukštelk žinutę