Kaip jums patinka popierinės knygos?

E knygos neturi patogaus formato, kūrėjai labiau rūpinasi, kad negalėtum skaityti kitam telefone. Kainos irgi kiek perdėtos. Lietuviškas eknygų pasirinkimas pamotės sukurtas. Leidėjai daro viską, kad eknygos neveiktų, visa eknygų gyvybė laikosi ant skaityklių pardavėjų pastangų.

Geras straipsnis.
Aš turiu skaitykle, nes man taip patogiau. Aš skaitau kelias knygas vienu metu. Bėt kad popierinės knygos neidnyks, tai faktas

Popierinės knygos 2020-05-25 23:05:01 

Popierinės knygos kvepia popieriumi.... P.s. Tu esi rašytojas.

Paprastų ir pigių rankinių laikrodžių prekyba niekur nedingo. Jeigu tokių laikrodžių kioskas akropolyje gali save išsilaikyti, tai neabejoju kad rinka yra. Ir aš prisidedu prie rinkos palaikymo, nes turėti laikrodį, kurio baterija 5 metus veikia, yra lengvas ir negaila sudaužyt yra nemenkas privalumas.

O skaityklės su pašvietimu yra žymiai patogesnės, ir nesuprantu kaip žmonės gali skaityti popierines. Bet taip, popierinės knygos nuo to niekur nedings.

Gali buti esu vienas paskutiniu dinozauru bandanciu atsikratyti elektroninio skaitymo priklausomybes. Visa gyvenima megau skaityti popierines knygas. Kai informacijos trukuma pasalino internetas, supratau, kad jas skaityti darosi sunkiau. Netgi pradejau kurti savo pasiteisinimo teorija;
Per diena perskaitau tiek informacijos elektronineje erdveje, kad skaityti normalia knyga tiesiog nebepajegiu fiziskai. Turiu pilna lentyna knygu salimais darbo stalo, bet jau 5 metai nei vienos popierines neperskaiciau. Ka daryti?...

Andriejau, galbūt neverta nieko daryti?
Žmonės keičiasi, prioritetai, aplinkybės, hobiai irgi keičiasi. Anksčiau aš skaitydavau daug, dabar vos knygą per metus. Jeigu aš skaitysiu popierinę knygą, tai bus fantastinė knyga, kitaip sakant, atsipalaidavimas pasinėrimas į išgalvotą pasaulį. Aš neskaitysiu techninės ar mokslinės literatūros popieriniame formate. Galbūt knygos kurios stovi, nėra įdomios/tinkamos?
Skaitymas yra vienatvinis džiaugsmas Su visais karantinais, mes paskutiniais metais praleidome tikrai daug laiko su savimi ir galbūt laisvą laiką norisi leisti kompanijoje?
Galbūt po dar penkių metų pasikeis aplinkybės ir atsiras noras skaityti. O galbūt ne. Yra kaip yra ir nereikia tam priešintis.

Brukštelk žinutę