Kaip nesušalti

Geri patarimai, ypač paskutinis.

drėgname kamabryje kaip tik greičiau sušalsi :) dar blogiau - dar ir peršalsi ;>

ENORCA ir taip, ir ne. Jeigu pas tave vandens lašai stovi ore, tai tikrai nieko gero. Jeigu tavo drabužiai sušlampa irgi nieko gero.
Bet virtuvėje visuomet būna pilna garų ir visuomet drėgmė didesnė, tačiau virtuvė paprastai būna ir šilčiausia patalpa namie :)

Man tas 4 punktas irgi atrodo neteisingas. Netikiu, kad drėgmė sulaiko šilumą. Sutinku, kad po dušo, kažkurį tai laiką šilčiau pasidaro, bet tai nereiškia , kad čia su drėgme surišta.
Ir šiaip tas antras šaltinis kuris rašo, kad drėgmė sulaiko šilumą, bene vienintelis visame internete parašęs tokį teiginį. Jūs antras :)

NePo: Virtuvė yra šilčiausia erdvė tol, kol drėgmė palaikoma karštais garais iš puodų ar pan. Pabandyk išjungti juos ir per porą minučių ta erdvė taps šalčiausia.

Dar prie paskutinio galima pridėti "Susiraskite programų, kurios leidžia "overclockinti" jūsų kompiuterį, taip jūsų kompiuteris dar labiau šildys namus" xDD

"Jeigu pas jus namie nešildoma, o pas jūsų pažįstamus šildoma, tai puiki proga juos aplankyti bei artimiau pabendrauti."

i like this shit

Brukštelk žinutę