Kaip sekso robotai pakeis ateitį

Šis tekstas yra įkvėptas Review the Future podcast. Laidos vedėjai skyrė visą valandą nagrinėti kaip sekso robotai pakeis ateitį. Šiandien aš norėčiau, aptarti tik vieną aspektą, kuris mano nuomone, bus visiškai netikėtas daugeliui iš jūsų.

Sekso lėlės yra gaminamos jau labai ilgai, jos turi savo auditoriją, bet niekuomet nepasiekė skrudintuvo ar mikrobangų krosnelės populiarumo lygio. Dabar gamintojai sugalvojo toms lėlėms duoti šiek tiek robotikos. Rezultatas, sakyčiau, gana creapy, bet ir tai turi savo fanų ratą. Visai neseniai atsidarė sekso robotų bordelis.

Tai kas yra dabar - pirmieji žingsniai, jeigu bus žmonių, kurie perka robotus dabar, tai bus pinigų investuoti į jų tobulinimą. Kažkodėl aš galvoju apie Star War. Jeigu paimtumėte pirmą ir naujausią šios frančižės filmus, pirmo filmo (1977 metai) efektai net ir dabar atrodo neblogai, tačiau naujausio (2017 teksto rašymo metu) yra Wow. Žiūrėdami šiuos filmus mes suprantame kokį didelį kelią nuėjo specialieji per 40 metų, tas pats laukia ir sekso robotų.

Jeigu dabar mes paklaustume žmonių: ar santykiai su robotu yra neištikimybė? Daugelis žmonių greičiausiai pasakytų - taip, bet tai pasikeis, kaip ir pasikeitė mūsų požiūris į nesantuokinį seksą.

Labai įdomus faktas: kontraceptinių tablečių išradimas padidino ne santakoje gimusių vaikų skaičių.

Kai kuriose kultūrose neištikimos moterys vis dar užmėtomos akmenimis. To jau senai nebedaro vakarų kultūra. Tikiuosi mokykloje jums nereikėjo skaityti Paskenduolės. Tai istorija apie moterį, kuri yra suviliojama ir pametama. Neištvėrusi gėdos jinai nusižudo. Ups... Pamiršau pasakyti: spoiler alert.

Moterims įgyjant daugiau teisių, keitėsi ir pats požiūris į moterį. Tai savo ruožtu leido pagerinti moterų mediciną, kas sudarė sąlygas išrasti kontraceptines tabletes. Kontraceptines tabletes pakeitė moralines mūsų normas bei požiūrį į nesantuokinį seksą. Bet... ir tai yra linksmoji dalis, nepakeitė mūsų požiūrio į švietimą. Kalbėti apie seksą mokykloje?! Buuuu, kaip jūs drįstate teršti mūsų šventų vaikų sąmonę! Geriau tegul jie nueina į tikybos pamoką. Pasekmės - padidėjęs nesantuokinių nėštumų skaičius. Aišku, niekas nestovi vietoje, padėtis ir švietimo srityje daug kur gerėja.

Kas yra santuoka? Esu tikras, kad jūs galite surasti kokį nors romantišką apibrėžimą, bet realiai iš santuokos tikimasi trijų dalykų: stabilumo, paramos ir sekso. Stabilumas reiškia, kad kiekvieną kartą grįžęs namo rasi tą patį vyrą ar moterį. Parama mano apibrėžime yra tiek finansinė, tiek moralinė. Turbūt nereikia niekam sakyti, kad dalinant buto išlaikymo išlaidas ant dviejų gaunasi pigiau?

Ir galiausiai seksas, jokia santuoka neveikia be sekso. Galbūt, kai kurie jau atspėjo, kad aš čia taip gražiai bandau prieiti prie gėjų problemos. Ką bažnyčia daro yra jos reikalas, bet kodėl valstybė turėtų prieštarauti gėjų santuokai?

Jeigu du ar daugiau studentų gyvena kartu tai yra normalu, nes studentai neturi pinigų. Bet jei du ne studentai gyvena kartu, jie yra įtartini. Kažkaip staiga baigęs universitetą iš karto turi uždirbti tiek, kad sugebėtum išsilaikyti vienas, todėl jaunimas eidamas į darbo pokalbį prašo neadekvačių algų, deja, ekonomika taip neveikia.

Du vyrai, savo namuose, užsitraukę užuolaidas, ką jie ten veikia? Kepa lašišą. Ta prasme, realiai kodėl kažkam turėtų rūpėti privatus asmeninis gyvenimas? Jeigu du vyrai įsilaužtų į jūsų namus, tam kad pasimylėtų jums matant - būtų blogai. Tačiau, nemanau, kad būtų geriau, jei tą patį padarytų vyras ir moteris.

Man atrodo, kad politikai, kurie labiausiai prieštarauja gėjų santuokoms, patys yra gėjai, kurie niekada neišlindo iš spintos. Kas gali žmogų dar labiau gąsdinti, nei kita jo pusė, kurios egzistavimo žmogus nenori pripažinti?

Po tokios ilgos įžangos grįžkime prie sekso robotų. Kai sekso robotai taps kokybiški, pasikeis mūsų požiūris į juos ir į žmones turinčius juos. Aš manau, kad kada nors jie įgaus skrudintuvo ar mikrobangų krosnelės statusą. Jie taps tiesiog kasdieniniu normaliu daiktu. Ir tai stipriai pakeis pasaulį, kuriame mes gyvename, kaip minėjau anksčiau yra daug dalykų, kuriuos jie gali įtakoti, bet pats įdomiausias yra santuoka.

Seksas yra vienas iš nerašyti santuokos reikalavimų, bet jeigu visi turi sekso robotus, tai šis reikalavimas tiesiog išnyksta. Tai įgalina platoniškas santuokas. Bet nesustokime čia, ženkime dar toliau. Įsivaizduokite, du draugai nuo mokyklos laikų: jie gerai sutaria ir gyvena kartu. Jie nėra homoseksualūs , jie yra heteroseksualūs arba roboseksualūs. Jiems nereikia kepti lašišos kartu, jie tai gali padaryti kiekvienas atskirai. Du geri draugai nusprendžia, kad galėtų būti geri tėvai, todėl susituokia ir įsivaikina. Suprantu, kad tai atrodo keista mintis dabar, bet tai galėtų būti ateitis, kur santuoka yra skirta užtikrinti finansiniam stabilumui ir spręsti paveldėjimo klausimus ir niekas nesmerktų tavo pasirinkimo, nepriklausomai nuo orientacijos. Arba, kitaip sakant, gėjai turėtų skatinti sekso robotų progresą, nes tai nukreiptų populistų dėmesį ir paskatintų jų santykius greičiau laikyti kaip visiškai kasdieniškus visuomenės elementus.

Pabaigoje norėčiau pridėti dar vieną spėjimą. Ateityje Apple gamins sekso robotus. Kodėl? Apple nėra kompiuterių ar telefonų kompanija. Tai kompanija, kuri padarė revoliuciją kompiuterių, muzikos, telefonų industrijose plius sukūrė naują kategoriją planšetė. Tai kompanija, kuri kuria prabangus, bet patogius prietaisus. Tai nereiškia, kad po dvidešimties metų Apple vis dar reikš tą patį ar apskritai egzistuos. Vis tik sekso robotų industrijai reikia kompanijos su tokiu požiūriu. Kompanijos, kuri gamintų prabangius ir galvoti neverčiančius prietaisus.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)