Kaip susirasti draugų?

Mano patirtis tai yra tokia: draugų daug lengviau susirasti tada, jei jus vienija kokia nors bendra veikla. Programavimas, tinklinis, mašinos, alus, makiažas, dviračiai, eilėrašciai...

Juk retai buna taip, kad bomžas bendrautu su gotu.
Bomžo tikslas ieškoti gerų dalykėlių, goto tikslas... Net ir nežinau:)

Jei du žmonės kuria eilėraščius, tie jie turės kalbos ir prie bokalo ir pan...

Draugus reikia ieškoti per bendrą interesą.

Faujau,

Aš suprantu, kad žmonės yra skirtingi, bet kuo konkretesnis patarimas juo jis naudingesnis. Pavyzdžiui jeigu mėgsti rašyti eilėraščius tuomet draugų ieškok rašyk.lt Arba jeigu tau patinka alus eik Vilniuje į barą Pigus Pilstuks.

Jei kiekvienas pasidalins patarimais pagal savo pomėgius turėsim labai naudingą turinį.

Iš patirties - dažnai draugų ratas prasiplečia kitų draugų sąskaita. Ne kartą iš masivesnio susibūrimo (pvz gero draugo gimtadienio/ jubiliejaus) teko išeiti su kontaktu žmogaus su kuriuo ateityje pradėjau bendrauti ir atskirai nuo to draugo, kuris suvedė. Juk su žmogum bendrauji dėl pomėgiu ar dėl kažkokių bendrų sąlyčio taškų, dažnai jis su kitu žmogum bendrauja dėl panašių dalykų (aišku čia ne 100 proc. taisyklė)

Darbinių draugų vengiu (ir patarčiau jų vengti - iš patirties), nes jei kas pakrypsta ne taip pvz. nesutampa nuomonės, tai ateityje gali apsunkinti bendravimą darbo reikalais.

Na, o pabaigai Nepo turi gana stereotipę šeimos sąvoką (jei jau vaikai ir šeima tai jau jokio individualumo ir laisvės). Nesutinku... Visame kame reikia rasti balansą, o taip pat ir santykiuose, kai yra vaikai svarbus ne tik moters vaidmuo, jei nenori, kad ji pavirstų į harpiją kuri neišleidžia žvejoti vienai dienai turi įdėti savo indelį ir išleisti ją "žvejoti" :)Tikiuosi kurdamas savo santykius nesivadovauji šiuo šeimos modeliu, kurį apibūdinai :)

Nuo tada, kai dauguma gerų draugų pradėjo antrom pusėm skirti daugiau negu 8 dienas per savaitę ir 25 valandas per parą, su šia problema susidūriau ir aš. Keli išbandyti būdai:

- Darbas. Pavyko rasti keletą nuolatinių draugų.
- Per draugus. Lengva, užtenka neatsisakyti kvietimų iš esamų draugų.
- Hobiai. Ne visi hobiai tinkami plėsti draugų ratą. Maniškiai būtent tokie yra.
- Evebuzz (http://evebuzz.com/). Nors projekto tikslas būtent toks ir yra, tačiau jame lankosi vis tie patys žmonės. Kelios pažintys nutrūko dėl ankščiau paminėtos priežasties.

Turbūt lengviau išmokti gyventi forever alone negu rasti draugų :)

Skaitytoja,

Kaip tekste minėjau, tai yra tai ką aš manau pas savo draugus ir aš manau, jog žmogus privalo turėti bent vieną draugą už šeimos/giminės rato ribų. Ir tai nereiškia, kad tik vyrai. Moterys irgi.

Andriau, ar tu dirbi evebuzz ir čia buvo begėdiška reklama?

Susiviliojęs tavo komentaru parsisiunčiau programėlę ir buvau žiauriai nuviltas.
Lietuvoje yra dvi problemos:
1) Visoje Lietuvoje išskyrus Vilnių trūksta gerų/įdomių renginių.
2) Vilniuje renginių vyksta per daug, jie dubliuoja ir sunku sekti kas ir kada vyksta.
evebuzz nesprendžia nei vienos iš šitų problemų.

Vienu metu programėlėje būna kokie 2 renginiai. Mačiau renginių Vilniuje ir Trakuose.
Renginio pavyzdys: plaukti baidarėmis. Tai čia reikia turėti savo baidarę ar ją duoda? O gal čia tiesiog baidarių nuomos firmos reklama?

evebuzz dar vienas lietuviškas startupas, kur kūrėjai sugalvojo mums to reikia, bet niekam daugiau pasaulyje tokios programėlės nereikia.

Nepo,

nedirbu evebuzz'e, tačiau buvau keliuose renginiuose ir susiradau keletą draugų, su kuriais palaikome ryšį. IMHO tokio startupo problema, kad nesusirenka kritinė masė žmonių, kurie palaikytų reikiamą aktyvumą.

Pats mečiau šį reikalą, nes dabartiniame darbe kolegos užpildo draugų trūkumą.

Brukštelk žinutę