Kas yra anime manga?

turime vilties, kad...?

manau kokių simpsnų ar garfieldo akys santykinai būtų dar didesnės :)

"Ar tikrai japonai sukūrė kažką stebuklingo, ko nesukūrė amerikiečiai?" - taip. Dar pats išvardinai visus mangos bruožus dėl kurių ją ir įdomu žiūrėti bei skaityti :DD... Tos didelės akys - man pavyzdžiui, žiauriai gražiai atrodo; Proporcijos - neformaliai, idomu; Emocijos - irgi neformaliai, labiausiai turbūt mangą išskiriantis bruožas :), beje, pagal paveikslėlius tai man ten i lašą šiaip panašiau nei į tašką xDD; Papai - http://en.wikipedia.org/wiki/Manga "Manga for male readers sub-divides according to the age of its intended readership: boys up to 18 years old (shōnen manga) and young men 18- to 30-years old (seinen manga). Bent jau taip šitas dalykas man atrodo ;)

Toki apgailetina straipsny galetu tik penkiametis vaikas sukurti, pradziai reiktu pasiskaityti apie japonija ir praplesti zinias, antra lietuviu kalbos pasimokyti, nes su tokiais zodziais kaip "papai" ir panasiai, tik parodai kokios tavo lietuviu kalbos zinios, tikriausiai geresnio zodzio neparinkai, straipsny rasei ne objektyviai, kiek sprendziu ne is savo nuomones, todel aprasymas nera priimtinas mano nuomone, tektu paciam pasidometi pradziai japonu kultura, o tada bent pabandyti iskalbingai pakritikuoti, bet siuo kartu tau nepavyko.

Hmm.. Man atrodo per daug sutirštinai spalvas ir per daug subanalinai savo mintis.. Tokią rašliavą pamatęs kokiam delfyje gal ir nenustebčiau, bet čia kažkaip nesitikėjau tokio šališkumo :?

Beje, gal ir teisus tu esi, bet žiūri tik iš vienos pusės.

Neteisinga, kad zmogus kuriam Amine nepatinka pasakoja apie tai...

Tupas straipsnis.

Brukštelk žinutę