Kelias į populiarumą.

Žinai, vat paskaičiau ir galvoju, o tu iš tų, kurie perka viagrą pagl receptą ar bando loterijas atėjusias su kasdieniniu spamu? Top20 ir atrodė, kad žemiau jau niekur. :) Nestebinai.

Sergej Kurakin 2007-02-06 16:43:26 

Visi rasho apie populiaruma, duoda patarimus, kaip tapti populiariems, bet, kaip ne keista, apie tuos zmones ant lietuvos zemes, kurie pataria, as nesu pastebejas nei vieno populiaraus ir zinomo. Paradoksas?

Hmmm... Habicelis norėjo pasakyti, kad popsucha varai. Bet tai ir yra jėga, aukšto lygio popsucha ir yra jėga. O Habicelis visai nuobodus patapo.

Aš tai vat nesuprantu visokių iešmų (ne iešmučių), kaip hablicelis. Nepatinka - neskaitai. Tai nėra popsas - tai yra aktualu. Jeigu tu rašai niekam neaktualiomis temomis ir niekam neįdomiomis tai pats ir skaitysi, jeigu žmogus nori kad visi skaitytų jo mintis tai reiškiasi aktualiom temom - logiška. Hablicelis, jei tu esi koncervatyviai užsispaudęs savo kampe ir baidaisi visokių naujovių kaip iPhone, siūlau važiuoti į kaimą pas močiutę ;) Ten nebus nei iešmučių nei ko nors kito - tik karvės šūdas - galėsi džiaugtis.

Napatarimai labai geri būtinai pasinaudosiu.

žudykŽUDYKreklamą 2007-02-06 23:32:45 

Ačiū už tai kad atsilyginai bent keliom nuorodomis į mano blogiuką :D šiaip paskutinis patarimas yra ko gero pats geriausias.... reikia būti nuoširdžiu...

Ech, kaip aš norėčiau į gūdų kaimą toliau nuo tokių, kaip jūs... Labai atsiprašau, kad nuvyliau jus, tapau nuobodus ir nerašau apie tai, kas yra aktualu (gal dėl to, kad už mano rašliavas man niekas nemoka avigalviai? O jūsiškės be virtualių pinigų naudos duoda?). Ryšium su tuo, kad dabar esu dalinai imobilus, o tai reiškia, kad turiu daugybę laiko, pažadau, kad ryt tarp nosies pūtimo, tablečių ryjimo, smaukymo ir jūsų imbiciliškų Šeduvo malūno šturmo planų skaitymo būtinai parašysiu ką nors ir jums. :) Be tarptautinių žodžių ir ne daugiau kaip 6 eilutės (kad bumbulas neperskaitų skaitant tas nuobodybes). Visada jūsų, Iešmas.

Raimundas Zabarauskas 2007-02-21 07:51:50 

Ačių už nuorodą (http://www.rzu.lt?2007-01-22). Antrašė „ar žalgiris gali laimėti euroviziją?“ yra keleriopai ironiška: 1. Kiekvienas lietuvis yra krepšinio žinovas, tad ir eurovizijos žinovas taip pat; 2. Antraštė gali suvilioti patiklų skaitytoją (beveik kaip ta eurovizija), perskaitęs tekstą jis gauna ne tą, ko tikėjosi, bet gauna. Beje, mano vardas su u, bet tai jau detalės. Nerūkau iš viso.

Brukštelk žinutę