Knyga. Allan Pease - Klausimuose slypi atsakymai

Keista nuomone...

Zinai ka, visu pirma issiaiskink, kas tai yra a) tiesiogine prekyba (dar kitaip platinimas) b) Tinkline rinkodara - siai dienai pasaulyje geriausiai veikianti ir sparciausiai auganti stambiu verslu rusis. ;) Allan Pease knyga sia tema yra NR1 pasaulyje. Man juokinga, kai kazkoks "ekspertas" perskaito ir prasideda.. "nu...cia tipo tas berysio, anas... tas nepatinka man, ten irgi nesamone...cia gal ir gerai, bet siaip sudas". Jei su kazkokiu rasytoju nesutinki ir manai kad gali geriau tai ir irodyk - isleisk savo milijonini bestseleri apie finansus, psichologija ar dar kazka. ;)

visiskai sutinku su Jonu, zmones nieko neismano apie tinklini marketinga ir kalba paskui nesamones. Prisiklause bobuciu ir mociuciu pasaku. Ne veltui tokiu pasaulyje yra 95 procentai zmoniu. Juk kaip sakoma, kazkas turi plauti grindis :)))

Dar neskaičiau šios knygos, bet noriu ja perskaityti. Beje dėl ekspertų tai tiesa, įdomiausia kai "ale ekspertai kurie išmano ėkonomiką važinėja į darba truliku o ne nauja mašina" :D

Laba diena. Perskaičiau komentarą apie knygutę. Atvirai pasakysiu didesnio nusikalbėjimo nesu skaičiusi. Nuoširdžia rekomenduoju prie rašant komentarus, kuriuos skaito daugelis žmonių, gerai pasidomėti ta sritimi apie ką rašote ir ką vadinate smegenų plovimu.

Kas yra tinklinė prekyba niekas geriau neišaiškins ir šita knyga yra pradžių pradžia kaip įvadas į tinklinį marketingą. Tik kai kurių žmonių mastymas nepritaikytas tai suvokti; kaip galima vartojant prekes ir rodant kaip vartoti plėtoti tinklinį marketingą. Tinklinis marketingas yra kiekvieno galimybė, kuri duoda žmonėms laisvę nuo įsipareigojimų darbdaviams, nepriklausomybę nuo darbo laiko ir daugelį kitų apie kuriuos dirbdami samdomą darbą net negalima įsivaizduoti.

KUR BUTU GALIMA ISIGYTI

Teksto autoriau, ziuriu visai nieko nenutuoki apie tikline rinkodara ir jau labai usbjektyvus straipsniukas!

manau visai kitaip,daugelis garsiu zmoniu iskart taip mane,kad tinkline rinkodara zaidimas,bet i tai isigilinus pakeite savo nuomone ir dabar kalba kad tinkline rinkodara puiku,bet si knygele mus moko kaip reikia uzsispirti ir eit iki tikslo,tiek ir i ja reikia isigilinti o ne pervertus kritikuot,pirma isbandyk tada sakyk

jei kas zino kur gaut sia knygele parasykit man rasa_darius@live.com,as jos ilgai ieskau,aciu

1 | 2 |