Knyga. Antony Robbins - Didieji žingsniai

Pagaliau ir Antony Robbins Lietuvoje. Iš tiesų tai greičiau ne knygą, o kalendorius. Knyga sudaryta iš 12 skyrių ir 365 poskyrių. Vienas poskyris užima nuo vieno sakinio iki keleto puslapių. Svarbiausios mintis paryškintos arba pabrauktos kursyvu.

Knyga tikrai neskirta skaityti taip kaip aš ta padariau - greitai. Jos tikslas turėtų būti priversti jus veikti, kas dieną perskaityti po viena poskyrį, atlikti užduotį, analizuoti save, savo veiksmus, savo gyvenimą. Pvz. pirmasis skyrius vadinasi „Ateities vizijos“, jame kalbama apie jūsų svajones. Autorius nori, kad jūs gerai apgalvotumėte savo svajones, aprašytumėte ir atsakytumėte į esminį klausimą: ko reikia, kad jos būtų įgyvendintos ir ką jūs tuoj pat padarysite dėl jos?

Šeštajame kalbama apie žmonių vartojamus žodžius ir jų įtaką jūsų gyvenimui. Galbūt jūs be reikalo sutirštinate spalvas? Jeigu vartotumėte ne tokius stiprius emociškai žodžius gal jūsų gyvenimas nebūtų toks blogas? Jūs turėtumėte atlikti pratimus, praplėsti savo žodyną, o kai kuriuos žodžius pakeisti kitais iki šiol dar nevartotais.

Septintajame kalbama apie emocijas. Kokios yra stipriausios teigiamos emocijos, kokios yra neigiamos emocijos ir ką daryti, kokių veiksmų imtis, gavus vieną ar kitą neigiamą emociją. Emocijos tai ženklas, jog kažką reikia keisti ir tik nuo jūsų priklauso keisite jūs tai ar ne.

Prisipažinsiu jums, neatlikau aš nei vieno pratimo. Reikės skaityti knygą dar kartą.

Mano vertinimas:

– jeigu nesiruošiate keisti savo gyvenimo neimkite šitos knygos į rankas. Ji jums nepadės, tik veltui sugaišite laiką.

Brukštelk žinutę