Knyga. Boye Lafayette de Mente - Likimo ženklai tavo veide

– šią knygą nusipirkau iš karto po to kai perskaičiau kitą tokio tipo knygą Rose Rosetree - Kas slypi mūsų veiduose, kadangi Rose knygą įvertinau neigiamai, dėl prasto, atsiprašau, TRAGIŠKO vertimo, nors turinys buvo pakankamai geras norėjosi, kažko daugiau ta tema. Ką aš galiu pasakyti apie knygą kurią skaičiau pusę metų? Ee... turbūt skaitymo trukmė geriausias knygos įvertinimas, nes iš tiesų nelabai atsimenu apie ką ten rašo.

Kaip jau supratote knyga, man nepatiko, tik šį kartą aš neturiu jokių priekaištų vertėjui, man nepriimtina pati kinų logika ar kaip ten tą dalyką pavadinti. Ar žinojote, kad jeigu jūsų veidas trikampės formos tai būtinai turėsite aukštą kaktą, tamsią odą, ilgą ploną nosį ir siauras akis?

Man taip pat nepriimtina, jog tie patys veido bruožai pas moteris ir vyrus reiškia skirtingas savybes. Dažniausia teigiamos pas vyrus ir neigiamos pas moteris.

Jeigu jūsų antakiai labai tankūs, vadinasi jūs esate ilgaamžis, be to moterys su tankiais antakiais gali pagimdyti daugiau vaikų, taigi gerbiamosios baikit užsiimti genocidu ir pešiotis savo antakius. Nemylinčios žmonos antakiai yra ilgi ir gražus(?? Ką reiškia gražus knygoje nepaaiškina). Moterys turinčios kūdikio nosytes greitai pastoja...

Apibendrinant galima pasakyti, jog nepriklausomai nuo jūsų veido bruožų rinkinio jūs turėsite daug neigiamų bruožų ir galbūt netyčia vieną kitą teigiamą.

Mano vertinimas:

- ir ką aš galvojau pirkdamas šitą knyga?

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)