Knyga. Chris Guillebeau - Born for this

Tęsiu angliškų knygų iš bibliotekos ciklą.

Ši knyga yra 21 amžiaus savipagalbos knyga. Joje gausu kitų žmonių sėkmės istorijų, tačiau nėra jokių praktiškų patarimų. Jeigu to ieškote, ši knyga jums patiks.

Deja, ko aš noriu yra praktiški patarimai, kuriuos galiu pritaikyti. Aš pabandysiu išspausti geriausią ką įmanoma, na, o dėl žmogiškų istorijų, pasiimkite knygą.

Darbas, kuriam esi gimęs turi suderinti tris dalykus: džiaugsmą, pinigus ir srautą (joy, money, flow). Srautas, tai toks dalykas, kuris leidžia maksimaliai išnaudoti tavo galimybes ir neatrodo kaip darbas.

Norit rasti darbą, kuriam esi gimęs reikia išmokti geriau vertinti rizikas ir nepriimti jokių sprendimų iš baimės, kad tokios progos daugiau neturėsi.

Jeigu planas A nepavyksta, turėk planą B. Jeigu planas B nepavyksta, turėk planą C ir t.t.

Norėdamas turėti karjeros saugumą, turėk daugiau nei vieną pajamų šaltinį, išleisk mažiau nei uždirbi ir palaikyk draugiškus santykius su visais.

Jeigu nori surasti darbą, kuriam esi gimęs: padaryk sąrašą dalykų, kuriuos moki labai gerai, padaryk sąrašą dalykų, kurių nekenti daryti ir nemoki gerai.

Geriausias būdas užsidirbti pinigų yra spręsti kitų žmonių problemas. Sudaryk sąrašą problemų, kurias kiti žmonės dažniausiai tavęs prašo išspręsti. Išsirink vieną, sukurk aprašymą. Leisk žmonėms užsiregistruoti tavo pagalbos formoje. Pakalbėk su žmonėmis, kurie užsiregistravo ir išsiaiškink ko jie iš tiesų nori.

„Tolimesni“ pažįstami dažnai gali padėti labiau nei artimi draugai tiek darbo paieškoje, tiek kitose srityse, nes pažįstami dažnai turi kitų pažįstamų, o draugų draugai dažniausiai yra tavo draugai.

Jeigu patinka daugiau nei vienas dalykas nereikia pasirinkti tik vieno, geriau surasti būdą, kaip visus juos suderinti.

Bendrai paėmus, daugelis žmonių šitoje knygoje, kurie surado savo „svajonių“ darbą yra įvairūs konsultantai ir internetiniai mokytojai. Pavyzdžiui moteris, kuri nesugalvojo ką nori veikti, tapo karjeros planavimo patarėja… Čia kaip kunigai pasakoja apie sėkmingą šeimyninį gyvenimą…

Mano vertinimas:

– knyga yra gerai parašyta, bet visiškas laiko švaistymas.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)