Knyga. David Bach - Visada gali praturtėti

Niekada negalvojau, kad galima parašyti 400 puslapių knygą apie taupymą. Na gerai, nevisa knyga yra apie taupymą, tačiau pagrindinė knygos dalis(mintis) skirta būtent kaip sutaupyti kuo galima daugiau pinigų.

Esu tikras kad negirdėjote apie „kavos puodelio veiksnį“ (nebent skaitėte kokią nors šio autoriaus knygą). Įsivaizduokite, kad kiekvieną rytą prieš darbą nusiperkate kavos puodelį už 5 litus. Vadinasi per savaitę išleidžiate nemažiau kaip 25 litus, kuriuos galėtumėte sutaupyti. Per mėnesį tai 100 litų, o per metus jau 1200... Jeigu atidžiai paanalizuotumėte savo įpročius kiekvienas galėtumėte sutaupyti pakankamai dideles sumas per metus.

Dar vienas labai įdomus patarimas. Jeigu yra dalykų iš praeities, kurie jus nuolatos kamuoja, neleidžia užmiršti, užrašykite juos ant popieriaus lapo ir sudeginkite. (Pastaba: nežaiskite su ugnimi namuose)

Ar turite kredito kortelių? Knygoje paaiškintas kredito kortelių veiklos modelis. Manau vertėtų jums pasiskaityti jį.

Mane labai šokiravo sekantis patarimas: greičiausias būdas tapti turtingesniu, paprašyti kad jums pakeltų algą.

Knygoje taip pat patariama investuoti į akcijas, nekilnojamą turtą, pradėti savo verslą, nusipirkti frančizę, pardavinėti daiktus per ebay.com aukcioną, užsiimti tinkline prekyba. Beje, perskaitęs skyrių apie tinklinę prekybą, buvau priverstas persvarstyti savo neigiamus įsitikinimus šio verslo atžvilgiu.

Knygą aš pavadinčiau „Jeigu tau per 50 ir vis dar nori praturtėti“. Kiekvieno skyriaus gale yra pateikiami trumpi klausimai/patarimai bei žingsniai kurių reiktų imtis nedelsiant, jeigu norit, kad tai nebūtų tik tuščias knygos skaitymas, bet ir iš tiesų pasiektumėte apie tai apie ką rašoma knygoje.

Mano vertinimas:

– tiesiog apgailėtina, kai leidykla išleidžia perkamiausias užsienio knygas, pati prieš tai jų neperskaičiusi. Šioje knygoje yra gausu praktinių patarimų... jeigu jus esate JAV pilietis.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)