Knyga. Lawler Kang - Darbo aistra

Šią knygą galima apibūdinti vienu žodžiu - aistra.

Darbe praleidžiame diddžiausią gyvenimo dalį, ir jau geriau tuomet dirbti aistringai. Aistringų darbtuotojų niekas neatleidžia, aistringi darbuotojai lengviau kopia karjeros laiptais ir gauna daugiausiai darbo pasiūlymų.

Knyga prasideda Marko Albiono labai įkvepenčiu įžanginiu žodžiu. Vėliau pats knygos autorius Lawler Kang papasakoja tragišką savo gyvenimo istoriją, patirimus, mintis bei kaip jis sugebėjo tai įveikti.

Be aistros knygoje dar labai svarbus Stockdale paradoksas. Viceadmirolas Jamesas Stockdale buvo aukščiausio rango JAV karinių pajėgų pareigūnas, paimtas į nelaisvę Vietname karo metu. 8 metus kalintas viešbutyje, jis ištvėrė 20 kankinimų ir nė sykio nepalūžo. Kodėl? "Todėl, kad turi tikėti - kad ir kaip blogai būtų, ir kokie maži atrodytų tavo šansai, tu nugalėsi."[...]Paradoksas išaiškėjo, kai karininko paklausė, kurie iš kaleimo draugų palužo. "Optimistai", - iš karto atsakė Stockdale.

Knygoje teigiama, jog yra pagrindiniai trys laimės šaltiniai: 50% genetinė prigimtis, 10% gyvenimo aplinkybės (vieta, alga, religija), 40% sąmoninga veikla. Prieš ką nors darydami, pagalvokite kiek malonumo tai jums suteiks.

Knyga man patiko, nes pradedant 105 puslapiu, joje pateikti du originalūs ir man niekada nematyti aistros, misijos nustatymo, savęs įvertinimo testai. (Tiesa, man nepavyko, bet tai nereiškia, kad nepavyks ir jums.)

Mano vertinimas:

- neskaitykite šitos knygos, jeigu tikrai, tikrai, tikrai neplanuojate keisti darbo.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)