Knyga. Napoleon Hill - Mąstyk ir būk turtingas!

Nežinau, ar mano tinklapį skaito Luceo darbuotojai, bet pagaliau mano balsas buvo išgirstas ir buvo antrą kartą lietuvių kalba išleista „Mąstyk ir būk turtingas!“

Tiesa, išleisdami jie ėmėsi keistos strategijos ir prie knygos dar pridėjo Stephen R. Covey – „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“ CD. 9 takeliai cda formatu, 56 minutės... Nesupratau, kas dar šiais laikais klauso CD? Mes norim MP3. 

CD turinys yra super! Rekomenduoju paklausyti visiems. Man taip patiko, kad net pagalvojau, jog vertėtų nusipirkti knygą, bet tuomet pastebėjau jog knyga vadinasi „7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai“, čia tas pats ar ne? Beje, knyga išleido ne Luceo ir ši knyga knygyno lentynose guli jau senokai.  

Bet grįžkim prie Napoleon Hill knygos. Knygos skyriai yra pavadinti „žingsniais link turtų“ ir jų yra 13: troškimas, tikėjimas, savitaiga, specialios žinios, vaizduotė, planavimas, sprendimas, atkaklumas, komandos jėga, seksualinės energijos transformacija, pasąmonės galia, smegenys ir šeštasis pojūtis. Tikrai negaliu pasakyti, jog visi skyriai vienodai įdomus, tačiau kai skaitysit rekomenduoju būtinai atkreipti į: 5 teiginius ugdančius pasitikėjimą savimi, 4 patarimus kaip kurti planus, 11 svarbiausių lyderio savybių, 10 dalykų, kurie lyderius stumia į nesėkmę, 31 nesėkmės priežastis (beje tarp jų: tikslo neturėjimas, ambicijų nebuvimas, delsimas, azartas, baimė, netinkamas sutuoktinis, prietarai, netinkama profesija, egoizmas), 28 klausimai, savo asmenybei įvertinti, 6 baimės ir jų simptomai. 

Sako, kad kiekviena valanda skirta šitai knyga duoda 1000$ pelno. Ką gi pagyvensim pamatysim.

Mano vertinimas:

– šią knygą rekomenduoja paskaityti nevienas garsus žmogus, dabar ir aš ją galiu rekomenduoti jums. 

Ps. Dabar norėčiau, kad būtų išleista lietuvių kalba „Turtingiausias Babilono žmogus“. Dėkui.

Brukštelk žinutę