Knyga. Napoleon Hill - Turtėjimo metai

Turtėjimo metai – tai 52 straipsnių iš Napoleono Hillo leisto „Sėkmės“ žurnalo rinkinys. Knygos įžangoje siūloma skaityti po vieną įrašą per savaitę, savaime suprantama šios rekomendacijos aš nesilaikiau, nes priešingu atveju aš vis dar skaityčiau...

Kadangi originale tai buvo žurnalo straipsniai tai istorijos nesisieja viena su kita, yra trumpos ir, sakyčiau, kai kuriose tikrai trūksta motyvacinės paskatos. Dabartiniai „Verslo klasės“ straipsniai įdomesni.

Knygoje aptariamos tokios temos kaip: nuoširdumas, lankstumas, kantrumas, entuziazmas, pasitikėjimas, humoro jausmas, optimizmas, tikėjimas ir daugelis kitų. Kiekvienai temai dažniausiai skirta po vieną straipsnį.

Šią knyga skaityti apsimoka tuomet, kai perskaitę vieną skyrių galite skirti bent pusvalandį svarstimui tų minčių, kurios išsakytos skyriuje. Šiuolaikinėje vartojimo visuomenėje nedaugelis žmonių gali pasigirti turintys tam laiko.

Mano vertinimas:

– Napoleono Hillo fanai džiaugsis, o visiems kitiems siūlyčiau skaityti tik tuo atveju jeigu norite ko nors lengvo ir neįpareigojančio sėkmės tematika.

Brukštelk žinutę